CEX.io + Tael (WABI) – Darmowe 20$ Za Wykonanie Prostego Quizu – Odp. w Artykule

Czym jest
CEX.io, Tael (WABI)
?

Zacznijmy tę recenzję CEX.io od podstaw. CEX.io to platforma wymiany kryptowalut. Akceptuje wiele rodzajów depozytów i obsługuje kilka różnych zasobów cyfrowych. Jest to idealne rozwiązanie zarówno dla zaawansowanych użytkowników, jak i początkujących, którzy zaczynają kupować i sprzedawać kryptowaluty. Jeśli zastanawiasz się: czy CEX.io jest legalny? A może CEX.io jest bezpieczny? Odpowiedź brzmi: tak i nie. Witryna jest z pewnością legalna, ponieważ została zarejestrowana w Stanach Zjednoczonych jako firma świadcząca usługi pieniężne. Agencja, z którą jest licencjonowana, to Financial Criminal Enforcement Network (FinCEN). Oznacza to, że jest mało prawdopodobne, aby nagle rzuciły na ciebie oszustwo wyjściowe! CEX.io zapewnia również użytkownikom ochronę w ramach certyfikatu DSS drugiego poziomu. Oznacza to, że sprawdził się jako posiadający pewien poziom bezpieczeństwa do przechowywania, przetwarzania i przesyłania danych kart płatniczych. To powiedziawszy, CEX.io nie powinno być uważane za całkowicie bezpieczne. W końcu jest to giełda kryptowalut. Fakt, że przechowują ogromne ilości różnych walut, sprawia, że jest to duży cel dla hakerów.

CEX.IO to brytyjska, wielofunkcyjna giełda kryptowalut założona w 2013 roku. CEX.IO zaspokaja potrzeby różnych uczestników rynku kryptowalut, od początkujących po profesjonalistów i firmy.

Z ponad 3 milionami użytkowników na całym świecie, CEX.IO zapewnia niezawodne usługi wspierane przez zimną pamięć kryptowalutową, rentowność finansową, wysokie bezpieczeństwo, a także najlepsze praktyki w KYC i AML.

GHash.io. W 2014 roku GHash był jednym z największych basenów wydobywczych w okolicy. Na początku 2015 r. CEX.io podjął decyzję o zaprzestaniu świadczenia usług kopania w chmurze. Było to oparte na niskiej cenie Bitcoin w tym czasie, a także na tym, że firma nie posiadała żadnego sprzętu wydobywczego. Pula wydobywcza GHash.io została zakończona.

O TAEL

Tael (WABI) opisuje się jako cyfrowy token wykorzystywany w ekosystemie Tael produktów konsumenckich. Dobra konsumpcyjne w ekosystemie są zabezpieczone przed podróbkami za pośrednictwem bankowych, odpornych na manipulacje inteligentnych etykiet NFC, które są powiązane z ich cyfrowymi reprezentacjami w łańcuchu bloków. Konsumenci dotykają etykiety smartfonami, aby zweryfikować autentyczność produktu, odkryć podróż produktu w łańcuchu dostaw i są nagradzani za swoje zakupy tokenem Tael. Tael jest stosowana jako metoda płatności w ekosystemie Tael i jego partnerach. 

Jakie korzyści z
CEX.io x Tael (WABI), Tael (WABI) x CEX.io
?

Na Platformie Tael dostępny jest Quiz, za którego wykonanie otrzymujemy 100 tokenów WABI.
Możemy podwoić tokeny udostępniając wynik na twitterze. Czyli suma sumarum otrzymujemy 200 tokenów WABI – na chwilę obecną to 20$ ~(80PLN).

Program Partnerski
CEX.io x Tael (WABI), Tael (WABI) x CEX.io

Program partnerski CEX.IO to świetny i bezpieczny sposób na zarobienie dodatkowych pieniędzy. Stając się podmiotem stowarzyszonym z CEX.IO, otrzymasz wynagrodzenie za przyciągnięcie nowych aktywnych klientów do CEX.IO i zarobisz 30% wszystkich prowizji za wymianę, które płacisz za polecenia.

Instrukcja odebrania
BONUSU, PREMII, WABI
CEX.io x Tael

Zarejestruj się z linku polecającego
Potwierdź Email
Wypełnij dane – imię, nazwisko oraz datę urodzenia.

Pobierz aplikację

Zaloguj się – utwórz hasło dostępu (4) cyfry.
Przejdź do zakładki Profile i kliknij “Verification”
W prawym górnym rogu przejdź do ustawień klikając na swoje imię oraz – “Verification” -(wersja komputerowa)

Wykonujemy Selfie oraz wybieramy dokument (prawo jazdy, dowód tożsamości lub paszport) i wykonaj zdjęcia. Po wszystkim sprawdź czy wszystkie dane się zgadzają (nie używaj polskich znaków)

Ile czekać na
Weryfikację?

Z reguły jest to 15 minut.

5/5

Kliknij w ikonę poniżej, aby odebrać bonus

Rozpocznij Quiz na stronie
Podczas Logowania podaj email użyty do rejestracji na Cex.IO, oraz numer użytkownika, który znajduje się w aplikacji.

Odpowiedzi znajdują się poniżej.

UWAGA: PAMIĘTAJ, aby udostępnić post na Twitter, dzięki temu otrzymasz nie 10$, a 20$ premii od Cex.IO x Tael

Odpowiedzi do testu
CEX.io xTael (WABI)

1. True
2. Cex.io Staking
3. >2.5%
4. Rakuten
5. All of the above
6. Shijifen
7. 70%
8. Instant sell
9. 50,000-60,000
10. All of the above

Co jeszcze oferuje nam
CEX.io?

Ile wart jest
Token, (WABI), Tael (WABI)
? - 1 sztuka

Kiedy otrzymam
Tokeny, (WABI), Tael (WABI)
?

Nagrody są przyznawane raz w miesiącu, pod koniec miesiąca. Godzina graniczna to północ ostatniego dnia każdego miesiąca. Tokeny są dystrybuowane w pierwszym tygodniu następnego miesiąca.

Tokeny są wysyłane na przesłane konto CEX.IO. Aby uzyskać nagrodę, musisz zostać zweryfikowany przez KYC.

Subskrybuj Tael Insider
Aby być na bieżąco

Więcej quizów zostanie dodanych do Akademii WABI w niedalekiej przyszłości, więc upewnij się, że jesteś zarejestrowany jako Tael Insider, ponieważ dzięki temu będziesz na bieżąco.

Podobne
Promocje, Airdropy, Rozdania, Premie

5/5

Powrót do Strony Głównej
👇👇👇

Ten post ma jeden komentarz

  1. Lipsztajn

    Quiz – zawieszony.

    Due to a large number of submissions, we have paused the quiz briefly to ensure there is no malicious behavior. Thank you for participating so far and we will let you know when it is back online!

Dodaj komentarz

CEX.io + Tael (WABI) – Darmowe 20$ Za Wykonanie Prostego Quizu – Odp. w Artykule