Vimba 10€ za depozyt 100€ + 10€ polecenie

#VIMBA

AKTUALIZACJA 29.04 Vimba – aby otrzymać bonus musimy zrobić 4 AUTO INWESTYCJE po 25 EURO każda, a nie 100 EURO na raz jak wcześniej.

10 EURO za depozyt 100 EUR oraz 10 EUR za polecenie
Jak odebrać darmowe 10€?
💲💲💲💲💲

🎯1. Rejestrujemy się w serwisie z linku polecającego. Mój reflink to:
👇👇👇
ZAREJESTRUJ SIĘ

🎯2. Po wejściu na stronę klikamy zielony przycisk “Get started”, a następnie podajemy nasz kraj zamieszkania, imię, nazwisko, adres email i ustalamy hasło.
🎯3. Potwierdzamy nasz adres mailowy i w kolejnym kroku weryfikujemy numer telefonu.
🎯4. Następnie tworzymy portfel kryptowalutowy w serwisie i zabezpieczamy go hasłem, lub korzystamy z porfela Bitcoin, który już posiadamy (ja wybrałem opcję numer 2). Ustawienia portfeli w każdej chwili możemy zmienić.
🎯5. Podajemy dane i weryfikujemy naszą tożsamość. Weryfikacja tożsamości – paszport lub prawo jazdy

Jak widać otrzymujemy tu specjalny, zabezpieczony link. Link ten możemy następnie skopiować, wysłać smsem, bądź zeskanować używając kodu QR. Otwieramy go w przeglądarce na telefonie. Aparatem robimy zdjęcie dokumentu tożsamości, oraz nagrywamy krótki filmik, w którym odczytujemy po angielsku 3 cyfry oraz obracamy twarz w wyznaczonym kierunku (prawym, lub lewym).

🎯6. Po zweryfikowaniu profilu przechodzimy do zakładki Connected wallets:

TUTAJ

Wyznaczamy sobie tam portfel, na który otrzymamy kryptowalutę w przypadku depozytu środków, oraz za otrzymanie premii z programu poleceń. Możemy podać portfel zewnętrzny, np. adres naszego portfela z aplikacji Bison, Bitpanda czy Change. Mamy możliwość wyboru portfeli w 3 kryptowalutach – BTC, ETH, lub XEM.

🎯7. W kolejnym kroku przechodzimy do zakładki Auto Invest:

✅https://vimba.co/app/auto-invest

Korzystając z umieszczonych tam danych bankowych dokonujemy przelewu środków w kwocie 100€. Ważne aby pamiętać – w tytule przelewu podajemy Vimba Number (reference field). Środki te zostaną zamienione automatycznie i wysłane na ustawiony przez nas portfel w zakładce Connected Wallets. Takie wypłaty, łacznie z premią na start odbywają się w każdy piątek.

👇👇👇👇👇👇👇👇

#Vimba to platforma kryptowalutowa pochodząca z Nowej Zelandii. Została założona w 2014 roku i jest największą i najdłużej tego typu działającą platformą z kraju kiwi. Bo wejściu na początku na rynek brytyjski, obecnie serwis dostępny jest także dla pozostałych mieszkańców krajów europejskich. Vimba oferuje zakup, sprzedaż oraz opcje inwestycyjne. W serwisie dostępny jest Bitcoin, Etherum, oraz Nem. W ramach programu poleceń Vimba ma dla nas 15€ bonusu na start oraz 15€ za polecenie.

Polecam podpiąć adres do BTC z BITPANDY 🙂

🚀🚀🚀🚀🚀🚀🚀🚀🚀🚀🚀🚀🚀🚀🚀

Ten post ma jeden komentarz

Dodaj komentarz