Verse – 22 zł za depozyt 22 zł + 22 zł za polecenie

Aplikacja #Verse – to Twój wirtualny portfel, w którym prześlesz pieniądze znajomym bez prowizji.🤑
Bonus za rejestrację!

AKTUALIZACJA 24.03 – na dzień dzisiejszy bonus 5ZŁ – CZEKAMY na zmianę na większy!!!
AKTUALIZACJA 17.08 – bonus na dzień dzisiejszy 22 zł!

Dostaniesz 22 zł za przesłanie 107 zł. Wypłacasz 129 zł z powrotem. 5 minut roboty! 💸💸💸

MAM 1000 miejsc‼

Kod polecający : EMILIONER


1. Pobierz aplikację #VERSE
2. Kliknij na link w smsie, pobierz aplikację. Wpisz swój numer telefonu, imię i nazwisko, email.
2a. Wejdź w settings – promotions – wpisz Kod polecający : EMILIONER
3. Wpłać na swoje konto Verse minimum 107 22 zł dodając swoją kartę bankową.
4. Prześlij 107 22 zł swojemu znajomemu w aplikacji Verse i poproś aby odesłał pieniądze do Ciebie (możesz zostać poproszony o zrobienie zdjęcia paszportu/dowodu w celu weryfikacji). Możesz przesłać je do mnie bez żadnych prowizji, a ja odeślę całość z powrotem.
5. Zyskaj bonus 30 zł i wypłać całe 137 zł na swoje konto bankowe wchodząc na swój profil, a następnie “Transfer to your bank”.
🔥🔥🔥🔥🔥

ABY NIE być gołosłownym tutaj znajdziecie potwierdzenia wypłat oraz potwierdzenia od osób, które już ze mną współpracowały w kwestii Verse 🙂

Zgarnij do 220 zł z nowa apka #VerseLink pod spodem👇👇👇https://www.facebook.com/EmilEmilioner/posts/122862775864585Masz problem z wypłatą?👇👇👇https://www.facebook.com/EmilEmilioner/posts/130355388448657

Publiée par Emil Emilioner sur Mardi 31 décembre 2019

Aplikacja #Verse – to Twój wirtualny portfel, w którym prześlesz pieniądze znajomym bez prowizji.🤑AKTUALIZACJA 24.03 -…

Publiée par Emil Emilioner sur Lundi 30 décembre 2019

Co to jest Verse i jak to działa?

Verse to aplikacja mobilna, która pozwala płacić i odbierać płatności natychmiast, bezpiecznie i bezpłatnie. Jest bardzo łatwy w użyciu i działa jak cyfrowy portfel.

Wszystkie otrzymane pieniądze są przechowywane na Twoim koncie Verse. Stamtąd możesz wysłać go do cyfrowych portfeli znajomych. Jeśli chcesz, aby pieniądze znajdowały się w portfelu z prawdziwego świata, wystarczy przelać je na konto bankowe (zajmuje to tylko kilka sekund).

Verse jest całkowicie darmowy.

Gdzie mogę użyć Verse?

Na razie działamy w następujących krajach: Austria, Belgia, Dania, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja, Irlandia, Włochy, Polska, Portugalia, Słowacja, Hiszpania, Szwecja, Holandia i Wielka Brytania.

Oznacza to, że możesz dokonywać i otrzymywać płatności w legalnej walucie każdego z tych krajów: euro, funty, korona duńska, korona szwedzka i polska złotówka.

Twoje pieniądze w Verse są przechowywane na koncie chronionym przez jeden z najważniejszych banków hiszpańskich. Zapewniamy tę usługę, a nasz partner, Easy Payments and Finance, który jest autoryzowany jako bank przez Bank Hiszpanii, wykonuje opłaty i płatności. Bank Hiszpanii chroni twoje pieniądze na koncie przeznaczonym wyłącznie na fundusze klientów Verse. W ten sposób Twoje pieniądze są zabezpieczone przed wszystkim, co mogłoby się przydarzyć Verse lub Easy Payments and Finance.

Skąd mam wiedzieć, że Verse jest bezpieczny?

Na początek musimy mieć taki sam certyfikat bezpieczeństwa, jak wszystkie firmy wydające karty kredytowe.
Podejmujemy również inne środki ostrożności, aby Twoje pieniądze były bezpieczniejsze niż jest to wymagane przez prawo. Nie pokazujemy twojego numeru telefonu nikomu, kto nie znajduje się na twojej liście kontaktów.
Ponadto, aby dodać poziom bezpieczeństwa, zalecamy dodanie kodu PIN, który znają lub zarejestrowanie odcisku palca, jeśli pozwala na to urządzenie, będziemy Cię pytać za każdym razem, gdy wykonasz przelew pieniędzy z Twojego konta i upewnimy się, że to Ty autoryzujesz płatność.

Jak mam komuś zapłacić?

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, aby komuś zapłacić, jest dodanie karty kredytowej / debetowej. Aby to zrobić, wystarczy wykonać następujące czynności:
– Ustawienia (kliknij awatar)
– Karty i konta bankowe
– Kliknij „+” (prawy górny róg)
– Dodaj kartę
– Wpisz dane karty
– „Dodaj karta ”

Następnie w menu głównym (tym z małymi strzałkami) wybierz„ Zapłać ”, wskaż kwotę, którą chcesz zapłacić, wybierz odbiorcę, umieść notatkę, zaznacz, czy chcesz, aby Twoja płatność była publiczna czy prywatna.
Czy mogę użyć dowolnej karty kredytowej?

Nasz system akceptuje najpopularniejsze karty, to znaczy; VISA i MasterCard.
Jeśli masz inną kartę, nic się nie dzieje, możesz nadal używać Verse dla znajomych, aby wysyłać ci pieniądze. Możesz dalej operować tymi pieniędzmi (wysłać je, wypłacić, zapisać). Jedyne, czego nie możesz zrobić, to wysłać je Verse ze swojego konta bankowego.

Najczęściej zadawane pytania
https://verse.me/en/faq

Dodaj komentarz

Verse – 22 zł za depozyt 22 zł + 22 zł za polecenie