Twisto – 50 PLN za rejestrację 50 PLN za polecenie!


Akcja trwa do odwołania, także spiesz się, aby zdążyć!

ZAROBEK = 50 PLN


ZA POLECENIE = 50 zł x ∞
 

TWISTO EMILIONER
 

TWISTO EMILIONER

1. Zarejestruj się, podaj email i hasło
3. Wciśnij „Posiadam kod promocyjny” i wpisz kod NARMO
– Ważne – bez tego nie otrzymasz bonusu
4. Zaznacz zgody na udział w programie poleceń i założenie konta Twisto
5. Wpisz swoje dane i dokończ zakładanie konta
– Uzupełnij swoje mięsieczne zarobki i wydatki, pamiętając, że musisz zarabiać więcej niż wydajesz
– Nowy wymóg, aby otrzymać bonus musisz uzyskać limit min. 1000zł więc o taki wnioskuj
6. Zamów kartę Twisto ( pakiet SPACE – przez 3 mc za darmo ten pakiet – rezygunujemy po 3 miesiącach i przechodzimy na darmowy (ONLINE)
7. Wykonaj przelew weryfikacyjny, pamiętając, że musi być zrobiony z Twojego własnego, polskiego konta (1zł zwracane po weryfikacji)
8. Po weryfikacji, która trwa do 1-3 dni otrzymasz bonus 50zł
9. Poleć dalej znajomym usługę Twisto i oboje zgarnijcie po 50zł.

Twisto to instytucja finansowa nowej generacji (FinTech) dostarczająca rozwiązania w zakresie płatności mobilnych. To darmowa aplikacja płatnicza do zarządzania finansami osobistymi, uzbrojona w linię debetową i kartę wielowalutową, którą można płacić na całym świecie w sklepach internetowych i stacjonarnych po bardzo korzystnych kursach przewalutowania.

#Twistuj
Z Twisto robisz zakupy w sklepach stacjonarnych oraz w internecie i samemu wybierasz, kiedy chcesz za nie zapłacić – od razu lub nawet do 45 dni od zakupu! Bez opłat i bez odsetek.

Kupuj w Polsce i za granicą z najkorzystniejszym kursem wymiany. Odlot!

01 — Pobierasz aplikację
Zamów plastikową kartę Twisto lub ruszaj na zakupy od razu – z kartą wirtualną. Możesz ją podpiąć do Google Pay, a wkrótce do Apple Pay. Obie karty są bezpłatne.

02 — Otrzymujesz miesięczny limit wydatków
Ustalamy go razem i dostosowujemy do Twoich potrzeb i możliwości. Z Twisto nie musisz mieć pieniędzy na koncie, żeby robić zakupy.

03 — Robisz zakupy
Z Twisto kupujesz w sklepach internetowych i stacjonarnych, w kraju i za granicą, korzystając z najlepszego kursu. Swoje wydatki kontrolujesz dzięki aplikacji.

Najlepszy kurs wymiany
Z Twisto możesz płacić w Polsce, za granicą lub w zagranicznych sklepach internetowych i cieszyć się najbardziej korzystnym kursem wymiany. Wszędzie, gdzie akceptowany jest Mastercard. Bez opłat i prowizji.
Bezpieczne zakupy
Z Twisto możesz płacić za zakupy w internecie dopiero, gdy sprawdzisz produkt i zdecydujesz, że chcesz go zatrzymać. Bez żadnych kosztów. Masz na to nawet do 45 dni (po rejestracji) lub 21 dni (bez rejestracji).

twisto
twisto
twisto
twisto

Previous
Next

Dodaj komentarz