TransferGo – 15£ bonusu za przelew do znajomego 50£ + 10£ polecenie

#TransferGO – sprawa prostsza niż 2 poprzednie, wystarczy że przelejemy pieniądze ze swojego jednego konta na drugie i już mamy zaliczony bonus.
ZAROBEK = 15£
ZA POLECENIE= 10£ x ∞

1. Wejdź przez link 
ZAREJESTRUJ SIĘ
NOWY KOD POLECAJĄCY 
– > IXiA3T ‼️‼️

2. Zarejestruj się, wpisz email, hasło i wpisz kod promocyjny IXiA3T ‼️
– Ważne – bez tego nie otrzymasz bonusu
3. Wykonaj przelew o wartości min. 260zł z PL do ES (Hiszpani – bo wysyłamy na konto BNC10, a jeśli N26 to kraj Niemcy) (4,99zł prowizji)
4. Sposób zapłaty karta debetowa/kredytowa (użyj polskiej karty!)[właścicielem karty musi być właściciel konta na TransferGo]
5. Przelew standardowy DARMOWY (sprawdź czy pkt.3 jest dobrze zrobiony)
6. Jeśli robisz przelew na komórce w górnym prawym narożniku jest % – wpisz tam KOD: 5GBPFREE , jeśli na stronie kliknij promo code i wpisz KOD: 5GBPFREE
7.W kolejnym kroku wpisz dane i nr rachunku BNC10/n26 kolegi, dziewczyny, chłopaka
(tam, gdzie chcesz wysłać pieniądze NIE MOŻNA NA SWOJE KONTO, bo nie otrzymasz bonusu!! – niestety zasady zostały zmienione)
8. Potwierdź transfer wpisując dane z karty, z której będziesz płacił/a (polskiej karty)

10. Brawo właśnie zarobiłeś 15£. Do odebrania w zakładce #zapraszaj, kiedy tylko pieniądze dojdą na Twoje polskie konto. (24h)

11. Poleć znajomemu i zarób 10£, a osoba polecona 15£, tak samo jak Ty wcześniej!

TransferGo to brytyjski fintech z siedzibą w Londynie, działający od 2012 roku i obsługujący aż 47 kraje. Jego biznes polega na pośredniczeniu w transferze pieniędzy w ten sposób, iż środki nie wędrują z jednego kraju do drugiego, lecz wpłacane są na konto TransferGo w kraju A, zaś w kraju B wypłacane są z lokalnego konta firmy. TransferGo jest jednym z najpopularniejszych serwisów transferów walutowych, obsługuje przeszło 200 tys. zarejestrowanych użytkowników. Operator wyróżnia się najniższymi kosztami przelewów (niższymi niż 1 GBP) oraz krótkimi czasami operacji wymiany i transferu walut.

TransferGo to świetna internetowa alternatywa dla banków, oferująca międzynarodowe przelewy. Płatność może być też wykonana kartą debetową lub kredytową, jeśli karta jest w jednej z następujących walut: GBP, EUR, PLN, NOK, SEK i DKK. Pieniądze trafią na wskazany przez Ciebie rachunek bankowy. Firma jest godna uwagi ze względu na elastyczne opcje transferu, jakie oferuje. Standardowe przelew trafia na konto odbiorcy zazwyczaj w ciągu jednego dnia roboczego, w zależności od kraju, z którego wysyłamy pieniądze. Możemy również wybrać droższy i szybszy przelew (na koncie nawet w 30 minut) lub wybrać opcję z zerowymi opłatami za wolniejszy transfer (do trzech dni roboczych). Opcje i czasy przetwarzania przelewów różnią się w zależności od kraju.

TransferGo to najlepszy sposób na zagraniczny przelewy, o czym świadczą doskonałe recenzje na portalu Trustpilot. Klienci mogą robić szybkie przelewy i wysyłać pieniądze z konta bankowego lub za pomocą karty debetowej na rachunek bankowy odbiorcy. Transfery te są realizowane z 30 krajów do ponad 45 krajów za niewielką opłatą i po uczciwym kursie wymiany walut.

Ten post ma jeden komentarz

Dodaj komentarz