Bank PEKAO – Konto Przekorzystne – Premia 200 PLN za rejestrację

Zarejestruj się z linku poniżej

OTWÓRZ DARMOWE KONTO

Konto Przekorzystne
  • 0 zł za prowadzenie konta
  • 0 zł za obsługę karty
  • 0 zł za przewalutowanie przy płatności kartą

Korzyści dla klienta  ( osoby poleconej – czyli Ciebie)

Klient może otrzymać do 1700 zł za założenie konta za pomocą selfie, dłuższą aktywność, spełnienie określonych warunków, a także za polecanie konta.

Co zrobić, aby otrzymać 200 zł?

1) Do 30.09.2020 r. otworzyć Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium z kartą i aplikacją mobilną PeoPay. Umowa powinna zostać zawarta w aplikacji PeoPay lub online.
2) Do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego po otwarciu Konta Przekorzystnego lub Konta Świat Premium i w każdym z trzech kolejnych miesięcy spełnić oba warunki aktywności, tzn. zapewnić pojedynczy wpływ min. 500 zł z zewnątrz lub konta firmowego z Banku Pekao S.A. oraz wykonać jedną transakcję kartą do tego konta lub aplikacją PeoPay, a także zalogować się do aplikacji PeoPay i spełnić pozostałe warunki określone w regulaminie promocji.

Nagroda 200 zł będzie wypłacona na Konto Przekorzystne do 28.02.2021 r.

Co zrobić, aby otrzymać kolejne 100 zł? Należy skutecznie polecać konto znajomym.

UWAGA! WAŻNE:

Przy otwieraniu konta za pomocą biometrii klient musi pamiętać, by w pomieszczeniu było jasno i żeby wokół nie było innych osób itp. ponieważ wiele wniosków zostaje odrzucone z powodu tych przyczyn.

Klient może otrzymać do 200 zł, 2% na Koncie Oszczędnościowym oraz 3400 punktów w programie Bezcenne Chwile (do wymiany na voucher do Allegro o wartości 50 zł)

Dodaj komentarz