N26 – 7.5€ za rejestrację + 15€ polecenie – Potrzebne Do Wielu Innych Promocji


Aplikacja N26 – 3,5 mln użytkowników!
7,5 EUR za założenie konta i 15 EUR za polecenie!

1. Wejdź w link i załóż konto
👇👇👇

KLIKNIJ TUTAJ

 


2. Przejdź prostą rejestrację wpisując swoje dane i jeśli pojawi się taka opcja wpisz kod
👇👇👇
emilp5923
– Ważne – bez tego nie otrzymasz bonusu
3. Ściągnij na telefon aplikację mobilną
4. Wybierz darmowe konto osobiste i zamów darmową kartę wraz z dostawą
5. Dokończ weryfikację KYC wideo bądź poprzez wykonanie zdjęć
6. Kiedy otrzymasz kartę doładuj konto N26 kwotą 15 20€ za pomocą karty REVOLUT/MONESE. (Jeśli karta nie chce przejść – zwykły przelew z Revoluta na 15€ starczy
7. Doładuj konto REVOLUT kartą n26 kwotą 15 € i napisz do mnie a wyślę Ci swoje pół bonusu – 7,50€
6. Poleć następnej osobie i zgarnij 15€!

Co oferuje bank N26

Dotychczas niemieckie banki skutecznie utrudniały polskim klientom korzystanie z ich usług, co było problematyczne szczególnie dla osób pracujących lub często podróżujących do Niemiec, a w zasadzie do całej eurozony. Niestety konta walutowe zakładane w polskich bankach nie gwarantuje takich samych warunków użytkowania, co konto z niemieckim numerem IBAN, zaczynającym się od przedrostka DE. N26 postanowił wyjść przed szereg, otwierając swoje podwoje dla klientów z Polski oraz kilku innych krajów Unii Europejskiej. Od teraz możecie posiadać pełnoprawny rachunek w walucie euro, prowadzony przez bank z licencją bankową wydaną w Niemczech. W związku z tym, środki zgromadzone w N26 objęte są w 100% gwarancją niemieckiego odpowiednika BFG, zatem do 100.000 euro (czyli grubo ponad 400.000 zł).

Konto N26 zapewnia bezwarunkowo darmowe otwarcie i prowadzenie rachunku. Karta również będzie wydana za darmo, a jej miesięczny koszt obsługi wynosi okrągłe 0 zł. Dostawa karty pocztą jest darmowa, Trwa około 3 dni.Konto N26 zapewnia dodatkowo dwa subkonta walutowe, powiadomienia push po każdej transakcji, obsługę Google Pay oraz Apple Pay, darmowe przelewy SEPA (w walucie euro), a także bez prowizyjne przewalutowania transakcji bezgotówkowych kartą po kursie Mastercarda. N26 oferuje 5 darmowych wypłat z bankomatów w każdym miesiącu, aczkolwiek wyłącznie w krajach strefy euro. Chcąc wypłacić gotówkę w Polsce, musicie liczyć się z opłatą równą 1,7% wartości transakcji. Rozwiązaniem może tu być skorzystanie z innej instytucji wydającej karty walutowe. Możecie na przykład przelać euro do Kantoru Alior Banku, po czym środki odbierzecie za darmo w placówce banku. Innym rozwiązaniem będzie podpięcie karty N26 do aplikacji Curve, zapewniającej darmowe wypłaty z bankomatów do równowartości 200 funtów lub przelanie i przewalutowanie środków w Revolucie. Później możecie je wypłacić w bankomacie lub przelać na swoje konto osobiste.

N26 nie posiada placówek stacjonarnych. Całość obsługi odbywa się w pełni online, po części na tradycyjnej stronie www, ale docelowo w aplikacji mobilnej. Konto możecie zasilić poprzez przelew SEPA z konta walutowego w polskim banku, kantoru online (na przykład za darmo w ramach Kantoru Alior Banku) lub innej instytucji oferującej “walutową portmonetkę online”, ja Revolut lub Monese. Wykonując przelew SEPA z konta w PLN, bank przewalutuje środki po własnym kursie kupna, który nie jest zbyt korzystny, dlatego lepiej odpuścić sobie tę formę zasilenia N26.

Program poleceń, czyli 15 euro dla POLECAJĄCEGO

N26 postanowił promować swoje usługi w moim zdaniem najbardziej optymalny sposób. Programy poleceń, w których zadowoleni klienci rekomendują swoim znajomym usługi danej instytucji to o wiele skuteczniejsza forma marketingu niż wkurzające reklamy z celebrytami.

Aby wziąć udział w promocji, podczas zakładania konta należy podać kod polecenia obecnego posiadacza konta w N26. O samym procesie zakładania konta opowiem w kolejnym akapicie.

Ten post ma 3 komentarzy

  1. Damian

    Legit 🙂
    Polecam

Dodaj komentarz