mBank eKonto Standard – proste kroki, aby otrzymać 140 zł premii!

Kto może wziąć udział w promocji mBanku?

Promocja „eKonto z prezentem” dedykowana jest osobom, które od 1 stycznia 2017 r. (włącznie) nie były posiadaczami lub współposiadaczami rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego lub rachunku oszczędnościowego w mBanku (o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017).

W ramach tej akcji specjalnej nie możesz założyć konta wspólnego, ale wyłącznie rachunek indywidualny. Jeśli zmienisz swoje eKonto na rachunek wspólny, bank automatycznie wykreśli je z promocji.

Akcja „eKonto z premią” trwa do ostatniego dnia Lipca br.

Nagroda składa się z dwóch części.

Aby zgarnąć pierwszą część nagrody w wysokości 100 zł:

 1.  wraz z kartą debetową i rachunek oszczędnościowy Moje cele. Zaakceptuj wymagane przez bank zgody.
 2. a)We wniosku zaznacz, że chcesz otworzyć darmowy rachunek regularnego oszczędzania “Moje cele”.
 3. Podpisz umowę o nowe konto i kartę.
 4. W ciągu 7 dni od otwarcia eKonta osobistego wpłać na ten rachunek jednorazowo min. 1000 zł. Wpływ ten nie może pochodzić z innych Twoich rachunków prowadzonych w mBanku.
 5. Wykonaj min. 5 transakcji bezgotówkowych nową kartą lub Blikiem (liczą się także płatności telefonem) w punktach handlowo-usługowych. Masz na to czas do końca miesiąca następującego po tym, w którym założyłeś eKonto osobiste. Dla przykładu: jeżeli otworzysz eKonto osobiste w lutym, to na spełnienie warunku wykonania 5 transakcji masz czas do końca marca (łącznie z lutym).Po spełnieniu powyższych wymogów możesz starać się o drugą część premii, czyli 50 zł. Czas na wykonanie zadań stawianych przez mBank masz do końca kolejnego miesiąca. Jeżeli więc spełniłeś warunki otrzymania premii 100 zł do końca marca, to na realizację kolejnych masz czas do końca kwietnia.

  Aby otrzymać KOLEJNE 40 zł, powinieneś wykonać niemal identyczne kroki:

  1. Zapewnij kolejny wpływ w wysokości min. 1000 zł na swoje nowo otwarte konto (jeżeli otworzysz konto w lutym, to warunek ten powinieneś wykonać w kwietniu, jeżeli założysz rachunek w marcu, to – w maju).
  2. Wykonaj w ciągu tego samego miesiąca kalendarzowego min. 5 transakcji kartą, telefonem lub Blikiem w punktach handlowo-usługowych, oczywiście powiązanymi z nowym kontem.

  Pamiętaj, że transakcje bezgotówkowe nie mogą zostać anulowane, ponieważ bank nie zaliczy ich do wymaganej puli.

   

Opłata za prowadzenie konta
0 zł
Opłata za kartę
0 zł lub 7 zł
(zwolnienie: dokonanie min. 1 transakcji kartą w miesiącu)
Przelew przez internet
0 zł
Wypłaty z bankomatów w Polsce
0 zł – wypłaty powyżej 100 zł
2,5 zł – wypłaty poniżej 100 zł

Zostając użytkownikiem eKonta Osobistego dostajemy do dyspozycji tanie i nowoczesne konto, w ramach którego zapłacimy 0 zł za prowadzenie rachunku i 0 zł za przelewy internetowe.

Miesięczna opłata za kartę debetową wynosi 7 zł. Możemy jednak zostać łatwo z niej zwolnieni dokonując nią 1 transakcji bezgotówkowej w miesiącu.

Prowizja za wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce wynosi 0 zł w przypadku, gdy wypłacamy minimum 100 zł. W przypadku niższej wypłacanej kwoty zapłacimy 2,50 zł prowizji.

Płatności bezgotówkowe i wypłaty z bankomatów systemem BLIK kosztują 0 zł.

Kiedy bank wypłaca nagrody?

Pierwszą część nagrody w wysokości 100 zł otrzymasz do końca miesiąca następującego po tym, w którym spełniłeś stawiane przez bank wymogi. Przykładowo, jeśli wypełniłeś warunki akcji w marcu, to premia zostanie przelana na Twoje nowe konto do końca kwietnia.

Analogicznie sprawa ma się z drugą częścią nagrody (50 zł); spełniwszy kryteria uzyskania premii w kwietniu, otrzymasz ją do końca maja.

Obie premie zwolnione są z opodatkowania.

Regulamin czwartej edycji promocji „eKonto z premią” znajdziesz poniżej

REGULAMIN PROMOCJI 

Dodaj komentarz