Jak kupić Bitcoin za 50% jego wartości rynkowej?

Czym jest
Crypto.com
?

Crypto.com Chain to platforma płatnicza działająca na rynku kryptowalut. Projekt opiera się na karcie płatniczej, działającej w sieci. Twórcy Crypto.com Chain mają ambitny pomysł. Chcą rozwiązać jeden z największych problemów rynku cyfrowych walut – zwiększyć skalę codziennych płatności za pomocą kryptowalut. Pomóc ma w tym wspomniana karta płatnicza i aplikacja mobilna. Projekt posiada własne tokeny: MCO, oparty na (ETH) i token CRO.

Program partnerski, Program Afiliacyjny, Program Poleceń
od A-Z

Zarówno polecający, jak i ich znajomi otrzymują premię w wysokości 50 USD (w tokenach MCO dostępnych i zbywalnych na giełdach).Nowy użytkownik, musi stakować/zablokować na poczet karty co najmniej 50 MCO w aplikacji. Innymi słowy musimy zarezerwować sobie minimalnie kartę „Ruby Steel” przy jednoczesnym zaznaczeniu „MCO Stake”.

Program referencyjny BG50 jest oparty na kilku korzystnych dla uczestników zasadach:

Brak limitów poleceń – możesz skierować do programu tylu znajomych, ile chcesz. Zarówno Ty, jak i każda z osób, którą polecisz, otrzyma po 50 USD w tokenach MCO po dokonaniu pierwszej transakcji.
Dostepny dla każdego – program jest dostępny dla wszystkich aktywnych użytkowników aplikacji Crypto.com.
Bonus jest przyznawany od razu – Twoi znajomi mogą skorzystać z bonusu rejestracyjnego natychmiast po dokonaniu pierwszej transakcji w aplikacji.

Kilka słów o
Crypto.com

Za całą akcją stoi szwajcarska firma Monaco Technologies, powstała w czerwcu 2016 r. W lipcu 2018 r. zmieniono jej nazwę na Crypto.com Chain. Warto przypomnieć w tym momencie historię związaną z domeną Crypto.com. Należała ona bowiem wcześniej do Matta Blaze, wybitnego badacza kryptologii i profesora na Uniwersytecie Pensylwanii. Ostatecznie sprzedano ją właśnie Monaco za… 12 mln USD. Firma potraktowała to jako swoiste wyzwanie:

„Z uwagi na to, że domena, którą zakupiliśmy jest także reprezentatywna dla całej społeczności, nasze działania wiążą się z ogromną odpowiedzialnością. Dołożymy wszelkich starań, aby osiągnąć efekt warty [nowej] nazwy i zbudować infrastrukturę umożliwiającą rozwój ekosystemu, realizując obietnicę zdecentralizowanej przyszłości.”

Okazało się, że nie były to słowa rzucone na wiatr. Już jesienią zeszłego roku projekt rozpoczął dystrybucję karty płatniczej MCO Visa na terenie Singapuru. W planach jest oczywiście globalna ekspansja.

Firma zebrała fundusze na rozwój platformy poprzez sprzedaży tokenów MCO podczas ICO (ang. Initial Coin Offering), które trwało od 18 maja do 18 czerwca 2017 r. W tym modelu udało się zebrać aż 26,7 mln dolarów.

 

Szybki rozwój, wielkie plany

Kartami już można płacić w 40 mln. miejsc w Singapurze, bo wdrażana jest wraz z Visą, światowym hegemonem w zakresie płatności bezgotówkowych. We wszystkich miejscach, w których honorowane są karty Visa, można więc płacić również kryptowalutami. Trzeba być jednak cierpliwym podczas doładowywania karty kryptowalutami. W przypadku Bitcoina konieczne jest bowiem kilka potwierdzeń, co zabiera czasem nawet godzinę. Za to samo otrzymanie karty jest dziecinnie proste. Wystarczy “przeklikać” odpowiednie pola w aplikacji.

Jak otrzymać
Bonus, Premię, Darmową Kasę
- 50$

Jak to działa?

Krok 1: Aby otrzymać swój bonus w wysokości 50$, wystarczy, że skorzystasz z tego linku referencyjnego: LINK . Zostaniesz przeniesiony na oficjalną stronę crypto.com, gdzie należy podać swój adres email oraz kod polecającego – ejy8g6jgmv

UWAGA: Aby otrzymać swój bonus w wysokości 50$, musisz podać kod polecającego. Możesz wpisać nasz kod:

ejy8g6jgmv

Krok 2: Pobierz aplikację Crypto.com na swojego smartfona z Androidem lub iOS
Krok 3: Po pobraniu aplikacji, zaloguj się podając ten sam adres email, który wpisałeś w formularzu
Krok 4: Jeśli po tym kroku nad przyciskiem „Sign Up”, zauważysz pole „Invited? Add Referral Code”, podaj w nim kod: ejy8g6jgmv
Krok 5: 
Na Twój adres email przyjdzie potwierdzenie. Kliknij przycisk „Log in” w otrzymanej wiadomości. Zrób to przez swojego smartfona, wówczas zostaniesz automatycznie przekierowany do aplikacji.
Krok 6: Przejdź pierwszy etap weryfikacji, podając swój numer telefonu oraz kod, który otrzymasz SMS’em.
Krok 7: Następnie, z pomocą aplikacji Crypto.com, dokonaj weryfikacji, robiąc zdjęcie dokumentu, np.: dowodu osobistego, prawa jazdy lub paszportu. Ostatnim krokiem jest zdjęcie twarzy w celu potwierdzenia tożsamości.

Aplikacja poinformuje Cię, że weryfikacja może potrwać do 3 dni roboczych, jednakże najczęściej odbywa się to znacznie szybciej. W naszym przypadku trwała ona kilkanaście minut.

Krok 8: Teraz należy wybrać kartę (“Ruby Steel” – CZERWONA) i wykupić 50 MCO (ok. 200$) zostawiając je na karcie przez 180 dni, po tym procesie automatycznie (natychmiast, nie po 180 dniach) otrzymujesz 50$ w MCO, które możesz od razu wymienić na inną walutę i wypłacić.

Dodatkowo, gdy otrzymasz kartę Ruby cyrpto.com zwraca 100% abonamentu za Spotify jeśli będzie opłacany za pomocą tej karty.

Rejestracja w
Crypto.com Exchange
- Giełda

Rejestracja na Crypto.com Exchange (opcjonalne)

Warto zauważyć, że giełda kryptowalut Crypto.com Exchange oraz aplikacja Crypto.com to poniekąd dwie różne platformy, z których każda zapewnia unikatowe funkcjonalności. Gdy już zarejestrowałeś się w aplikacji możesz o wiele szybciej zarejestrować się na giełdzie kryptowalut Crypto.com, gdyż już przebyłeś proces weryfikacji. W tym celu wystarczy udać się pod ten adres: https://auth.crypto.com/users/sign_up i wybrać opcję „Cointinue as Crypto.com App User”. Po podaniu adresu email powiązanego z aplikacją, otrzymasz na niego potwierdzenie z linkiem aktywacyjnym, który należy kliknąć. Następnie podaj swoje imię, nazwisko oraz hasło. Od teraz możesz już korzystać z giełdy kryptowalut Crypto.com, która oferuje m.in. takie unikatowe funkcje jak Soft Staking, czyli zarabianie kryptowalut poprzez samo trzymanie ich na portfelu.

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Czym jest
SYNDICATE
- Crypto.com

Co to jest syndykat?
Syndicate to platforma pozyskiwania funduszy dla najbardziej obiecujących projektów kryptograficznych, w których można wymienić swoje monety lub tokeny na giełdzie Crypto.com. Posiadacze monet Crypto.com (CRO), którzy postawili CRO na giełdzie, otrzymają przydział tokenów priorytetowych dla tych wydarzeń ze zniżką. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź naszego bloga na stronie The Syndicate: https://blog.crypto.com/the-syndicate/.

Czym jest, Co to
- CRO?

To utility token – token użytkowy giełdy Crypto.

Można wymienić na niego inne kryptowaluty, można też kupić go bezpośrednio kartą na aplikacji.

Tokenem można płacić FEE – opłaty na giełdzie za handel kryptowalutami, działa podobnie jak BNB- na Binance. W taki sposób oni też nadają mu użyteczność.

Kto może uczestniczyć w wydarzeniach
SYNDICATE
- Crypto.com

Szczegóły dotyczące wymienionego tokena zostaną opublikowane na krótko przed rozpoczęciem Okresu subskrypcji, w tym stała obniżona cena tokena projektu w sprzedaży oraz całkowita podaż tokenu projektu, który jest dostępny do subskrypcji.

 (JEST TEŻ OPCJA BEZ STAKINGU – BEZ DEPOZYTU – dalsza część postu lub KLIK)

Aby wziąć udział, musisz postawić co najmniej 10 000 CRO w Crypto.com Exchange.
W okresie subskrypcji możesz zasubskrybować token projektu, wnosząc wkład CRO do maksymalnej alokacji. Twój maksymalny przydział w CRO będzie się różnić w zależności od tego, ile CRO postawiłeś na Crypto.com Exchange. Im więcej CRO postawisz, tym więcej tokenów projektu możesz subskrybować.

Jak to
rozumieć, zrozumieć
?

Bardzo prosto i łatwo: Uczestnikom zostanie rozdany BTC o wartości 1mln $ za 50% jego ceny.

To już kolejna taka akcja SPRAWDŹ TUTAJ poprzednią.

W aktualnej promocji wymagany jest Stake CRO na ilość : 10000 CRO – bez tego nie mamy możliwości dołączyć do Alokacji “Syndicate”

Kiedy oraz w jaki sposób dowiem się
ile BTC z 50% zniżką mogę kupić?
?

Na koniec Subscription Period nasz system dokona automatycznego wyliczenia Twojego Indywidualnego przydziału zakupowego BTC. Wyliczenia zostaną oparte o wyżej opisany zestaw reguł i zasad. Na infografice moment ten oznaczony jest jako “Acceptance Period Starts”

Po wyliczeniu Twojego indywidualnego przydziału zakupowego będziesz mieć 24 godziny na dokonanie ostatecznej decyzji: zakupie BTC z 50% zniżką zgodnie z wyliczonym Indywidualnym przydziałem zakupowym lub anulowaniu swojego udziału w sesji. Twoją decyzję zaznaczysz logując się na swoje konto Giełdy Crypto.com. Wartość niewykorzystanego przez Ciebie w sesji saldo CRO zostanie Ci automatycznie zwrócona do 24 godzin po podjęciu przez Ciebie decyzji o udziale sesji.

Wszystko opisane na ich stronie: https://help.crypto.com/pl/articles/3954639-syndicate-btc-halving-special

Ile
BTC, Bitcoin
Mogę Kupić za 50% wartości?

Maksymalny przydział monet BTC dla każdego użytkownika będzie zależał od postawionego przez niego CRO w momencie subskrypcji.
Im więcej CRO postawisz, tym większy będzie twój przydział BTC.

Nawiązując do sposobu na możliwość wzięcia udziału w Syndicate BTC, nie musimy deponować 10000 CRO. Bez mrożenia CRO będziemy mogli zakupić maksymalnie do 200$.

Staking
CRO
- Crypto.com

Mrożenie CRO na giełdzie daje następujące korzyści:

Rabat CRO, gdy uiszczasz opłaty handlowe w CRO (płacimy mniejsze prowizje)
20% odsetek płaconych codziennie
Dostęp do syndykatu
Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Jak zrobić Stake
CRO
- Crypto.com

Aby postawić CRO na Crypto.com Exchange , najpierw musisz mieć CRO w swoim portfelu Exchange. 

  1. Zaloguj się do Crypto.com Exchange
  2. Przejdź do swojego profilu (prawy górny róg) i wybierz Ustawienia
  3. Wybierz Stake and Earn 
  4. Wybierz Stake CRO

Dostępne saldo CRO zostanie wyświetlone i pokaże maksymalną możliwą do postawienia kwotę CRO. Aby otrzymać rabat CRO na opłaty transakcyjne, należy postawić co najmniej 10 000 CRO.

Odpowiednie rabaty znajdują się w poniższej tabeli stosownie do ilości postawionego CRO.

 

5. Wprowadź kwotę CRO do stawki i wybierz Review Staking.
   6. Wybierz Potwierdź, aby postawić po przejrzeniu szczegółów stawki.
   7. Po pomyślnym zamrożeniu zobaczysz postawioną kwotę CRO i pozostałe  
      dni do jej wycofania. 

Uwaga: Staking CRO trwa 180 dni i można je całkowicie wycofać dopiero po upływie tego okresu. 

Podsumowanie
SYNDICATE BTC
- Crypto.com

Podsumowanie:

Założyć konto w aplikacji

Zweryfikować konto

Jeśli masz już konto w aplikacji to łączysz je z kontem giełdowym, na tego samego maila. Jeśli nie możesz się zalogować – przypomnij hasło i spróbuj ponownie.
Połącz: https://crypto.com/exchange/

Kupujesz CRO w aplikacji lub na giełdzie najpóźniej przed 29.06

( Zalecam posiadanie podczas uczestnictwa CRO na swoim portfelu) tutaj: https://crypto.com/exchange/syndicate/btc-14

W razie pytań zapraszam 

Ważne
Konta, Social Media
Projektu - Crypto.com

Oficjalne Konto Crypto.com – Twitter

Oficjalne Konto CEO – Crypto.com

Sprwadź
Aplikacje, Projekty, Platformy, Programy
Które Płacą

Dodaj komentarz

Jak kupić Bitcoin za 50% jego wartości rynkowej?