Ecoin – Największy airdrop w historii​

Nowy Airdrop, Podobno największy w Historii‼️💸💸💸
#ECOIN🔥🔥🔥
Co ciekawe wartość coina ma wzrastać wraz z ilością osób w ekosystemie.

🛑Zakładanie konta trwa 2minuty.

🛑Nie potrzeba KYC
🛑zakładamy konto za pomocą emaila.
🛑Konto email nie może być nowe, a nie dopiero założone, w ten sposób firma wie że nie jest to multi konto. Musi mieć ok. roku.

NIC NIE RYZYKUJEMY – możesz użyć starego maila, który się kurzy‼️

Przy rejestracji dostajemy 900 coinów o potencjalnej wartości $113. Gdy od razu po otworzeniu linka założysz konto dostaniesz 225 coinów extra.

Program partnerski na dwóch poziomach:

✅1 Linia poleconych – 900 coinów
✅2 Linia poleconych – 225 coinów

Ponad milion osób już założyło konto w pierwszym tygodniu.

Na coinach będzie można zarabiać od 10% do 15% miesięcznie – całkiem spoko.

Biorąc pod uwagę, że wszystkie poprzednie airdropy kończyły się drastycznym spadkiem cen mamy zabezpieczenie w postaci wypłaty ok.10% zgromadzonych środków w mc. Polecam jednak zamrożenie tych coinów na dłużej, gdyż możemy jeszcze dodatkowo na nich zarobić.

✅Dzisiaj miała miejsce premiera ECOIN na giełdzie #PROBiT
👇👇👇
https://support.probit.com/hc/en-us/articles/360040328872-ProBit-Exchange-Lists-ECOIN-ECOIN-

🛑Aktualna cena 1 ECOINA – 0.01200 USD ( ok. 5 Groszy)

Czyli na ten moment za samą rejestracje otrzymasz ponad 60zł.

✅Link do założenia konta
👇👇👇
https://ecoinofficial.org/referral/ifu1mg0

✅Najczęściej zadawane pytania
👇👇👇
https://ecoinofficial.org/faq#faq

Ecoin po raz pierwszy w historii kryptowaluty pozyskał 1 milion użytkowników w zaledwie 18 dni i zniszczył rekordy internetowe na całym świecie w celu rozwoju online.
Ecoin odniósł ogromny sukces w ciągu ostatnich 20 dni. Ten rodzaj wzrostu jest niespotykany. A zespół szybko pracuje nad równoważeniem problemów użytkowników, naprawiania błędów, marketingu i notowań Giełdy.

Obserwując ogromny sukces, skontaktowało się z wiele giełd. Poruszając się strategicznie, wybraliśmy pięć z nich. Teraz wprowadzimy Ecoin na tych giełdach jeden po drugim, aby zapewnić, że wszystko pójdzie gładko. Będziemy ogłaszać pojedynczo strategię marketingową. Nasz pierwszy wykaz giełdowy będzie w „ProBit Global” Data notowania przypada na 10 marca 2020 r (Jeśli napotkamy jakiekolwiek problemy techniczne lub nieoczekiwane problemy, Zmieniamy datę i ogłaszamy ją naszej społeczności).
————————————
* Polityka wypłat Ecoin i ochrona cen:
Oto polityka… Wiem, że wszyscy czekamy na dobrą cenę rynkową Ecoin, nikt nie lubi dumpingu, ale ludzką naturę panikujemy i sprzedajemy. Nie powinniśmy wyrzucać naszych monet na raz, chyba że istnieje duże zapotrzebowanie. Tak więc, aby ustabilizować naszą cenę, otrzymujemy tę politykę wypłat! * Eko dla każdego będzie na swoim koncie oszczędnościowym (przynoszącym odsetki) przez trzy miesiące! Liczenie rozpoczyna się od daty przystąpienia * Odsetki zostaną przelane bezpośrednio na bieżące saldo ** 👍 *
1. wypłaty odsetek zostaną wypłacone 1 kwietnia (które możesz natychmiast wypłacić) * Po trzech miesiącach możesz rozpocząć odmrażanie, wpłata w bieżącym saldzie zajmie 30 dni 🤷🏻‍♂️‍ * Do przyszłego roku (1 kwietnia 2021 r.) Nie zezwalamy na pobieranie więcej niż 10 000 monet miesięcznie. W tym czasie wszyscy będziemy ciężko pracować, aby stworzyć ogromny popyt na Ecoin na rynku. *
Naszym celem jest dotarcie do 100 milionów użytkowników oraz najlepszych partnerów biznesowych i bram płatniczych. W ten sposób monety będą powoli wpływać na rynek, a cena Ecoinów wzrośnie z wielką stabilnością Cena eko wzrośnie znacznie w ciągu roku ze względu na efekt sieci (google: jaki jest efekt sieci?) ————————————————
I inne fakty, które powinieneś wiedzieć!

Do wszystkich użytkowników Ecoin:

Aby w pełni “ZWERYFIKOWAĆ”

1. Zaimportuj kontakty
2. Następnie pokażemy Ci e-maile, które nasz system uważa za autentyczne. Po prostu naciśnij Zaproś!
3. Po zarejestrowaniu się dwóch z nich staniesz się w pełni zweryfikowany… Proste – nie?. 😁👍 Zmiana może trwać 2tyg. Poinformujemy Cię, gdy tylko uzyskasz pełną weryfikacje.. Uważaj na e-mail. Pierwsza wypłata odsetek i wypłata nastąpi do 1 kwietnia 👍
2. Czy nie możesz zarejestrować się w Ecoin? Sprawdź. być może korzystasz z publicznego lub biurowego Wi-Fi, aby utworzyć konto Ecoin! Możliwe też, że ktoś już zarejestrował się w twoim domu.
Aby kontrolować tworzenie wielu kont, jesteśmy ograniczeni do maksymalnie 2 użytkowników z tego samego adresu IP. Tak, zawsze możesz spróbować ponownie pod innym adresem IP … to działa (ale ktoś inny ucierpi, gdy zechce zarejestrować się w Ecoin!)
3. Całkowita podaż i bieżąca podaż Za każdym razem, gdy nowy użytkownik dołącza do rynku, monety wchodzą na rynek, naszym celem jest dotarcie do 1 miliarda ludzi, do tego czasu całkowita podaż wyniesie 1 bilion. * To jest całkowita podaż * Obecna podaż zależy od liczby użytkowników i odsetka, jaki otrzymują!

“Ecoin to tylko moneta, która absolutnie koncentruje się na masowej adopcji.
Budujemy na EOS, który jest najszybszym blockchainem.
Dajemy Ecoin za darmo dla każdego z e-mailem.
Wprowadziliśmy silne mechanizmy, aby zapobiec spadkowi cen
Jesteśmy przygotowani na skalowanie do milionów użytkowników w ciągu nocy
Jesteśmy zintegrowani ze zdecentralizowaną wymianą od pierwszego dnia, aby każdy mógł kupić te monety od naszych użytkowników i wspierać ekosystem eko.
Planujemy mieć wiele partnerstw, ponieważ osiągnęlibyśmy największą bazę użytkowników w branży kryptograficznej szybciej niż ktokolwiek inny”

Dodaj komentarz