CoinZoom – 10$ premii dla nowych użytkowników – minimum depozyt tylko 5 EUR!

Czym jest
CoinZoom
?

CoinZoom to cyfrowa giełda nowej generacji, która wykorzystuje ogromne doświadczenie zespołu w dostarczaniu doskonałej jakości handlu, zorientowanych na klienta narzędzi i technologii, które pomagają klientom odnieść sukces w handlu.

Platforma pochodzi z Ameryki i umożliwia zakup, sprzedaż oraz obrót 18 kryptowalutami. W swojej ofercie posiada również kartę debetową Visa. W ramach promocji dla nowych użytkowników na start Coizoom oferuje 10$.

Instrukcja jak odebrać
Bonus - 10$, Darmowe 10$, Premię 10$, Nagrodę 10$

Jak otrzymać 10$ bonusu?
1. Rejestrujemy się z linku polecającego.
Mój reflink to:
LINK DO REJESTRACJI
2. Potwierdź Email, następnie przy pierwszym logowaniu wpisz kod weryfikacyjny, który przyjdzie na naszą skrzynkę pocztową.
3. Podchodzimy do weryfikacji profilu. Podajemy nasze dane, które następnie potwierdzamy dokumentem tożsamości + selfie.
4. Aby otrzymać 10$ darmowego bonusu należy zakupić lub sprzedać kryptowaluty na sumę 100$.

Możemy wpłacić sobie, np. XRP (najniższa prowizja) o wartości 5$ lub 10$ na nasz portfel w aplikacji Coinzoom, a następnie dokonać obrotu na łączną sumę 100$. (5$x21) Prowizje są bardzo niskie, liczone w groszach.

Bonus otrzymujemy w ZOOM, który możemy od razu sprzedać i wypłacić resztę. Czas oczekiwania za bonusem to około 24 h

Coin ZooM -
Program Partnerski, Program Poleceń, Program Afiliacyjny

Platforma CoinZoom posiada program partnerski, w którym za polecenie aplikacji znajomym, również otrzymamy 10$. Premia przysługuje obu stronom. 10$ dla Ciebie i 10$ bonusu dla osoby poleconej!

Korzystaj póki dostępne!

Ten post ma 2 komentarzy

  1. marcin

    czy referral tez musi dokonac zakupu czy wystarczy rejestracja i KYC ?

    1. Osoba polecona również musi dokonać depozytu i obrotu. Jak otrzymasz swój bonus, możesz część wysłać poleconej osobie, aby ta zróbiła obrót, odebrała bonus, a Tobie odesłała spowrotem to, co pożyczyłeś na depozyt 🙂 najlepiej wysłać XRP

Dodaj komentarz