Coinmetro – odbierz 5 Eur bonusu oraz 5 Eur za polecenie

CoinMetro – Odbierz swój bonus w postaci 5 EUR oraz 5 EUR za polecenie‼️

 AKTUALNA OFERTA

CoinMetro to kryptowalutowa platforma z własnym tokenem XCM. Posiada swoje biura w 4 krajach: Hongkongu, Estonii, Meksyku oraz Australii. Obsługuje 13 kryptowalut i działa na licencji finansowej wydanej w Estonii. W ramach programu poleceń CoinMetro oferuje 5€ bonusu na start.
 
💰1. Wchodzimy przez mój reflink:
👇👇👇
LUB TUTAJ (KLIK)
https://coinmetro.com/?ref=emilioner
 
🎯Najlepiej zrobić to na telefonie.
 

💰2. Na stronie klikamy żółty banner, gdzie widnieje napis SIGN UP NOW. Na następnie stronie powinno wyświetlić się miejsce na wpisanie naszego adres e-mailu i hasła.

 
💰3. Potwierdzamy nasz e-mail i przechodzimy na stronę: https://go.coinmetro.com/kyc/status gdzie rozpoczynamy weryfikacje.(dowód, paszport lub prawo jazdy)
 

💰4. Najpierw uzupełniamy nasze podstawowe dane. Następnie wykonamy sobie selfie.

Na samym końcu podajemy masz adres + wyciąg z banku z adresem, który podaliśmy.

***(weryfikacja adresu wyciągiem “bank utility” dokonujemy dopiero po zatwierdzeniu podstawowych danych)
 
💰5. Po kilkudziesięciu minutach powinniśmy mieć możliwość zrobienia depozytu. Możemy wpłacić nawet 0,5€. Najlepiej zrobić to za pomocą karty. ( z revoluta nie przechodzi – polecam użyć polskiej karty ) LUB w krypto – polecam BAT z uphold – wtedy bez prowizji. – jeśli założyłeś konto z mojego polecenia i zweryfikowałeś podstawowe KYC podaj adres to zrobię depozyt za Ciebie!
 
💰6. Po dokonaniu depozytu w ciągu godziny powinniśmy dostać 217 (158) XCM zamiennych na 5 euro, które wymieniamy i wypłacamy na nasze konto bankowe od razu.
 
Gdybyś miał więcej pytań śmiało zapraszam 🙂 💲💲💲

Potwierdzenia Wypłat

Dodaj komentarz

Coinmetro – odbierz 5 Eur bonusu oraz 5 Eur za polecenie
Coinmetro-baner-1