Celsius Network – 20$ bonus oraz 20$ polecenie – Możliwość odebrania aż 200$ nagrody

Celsius Network
Czym jest?

Celsius Network to platforma, która została założona w 2017 roku z misją wykorzystania technologii blockchain, aby zapewnić niespotykaną dotąd swobodę finansową, możliwości ekonomiczne i równość dochodów dla 99%. Zbyt długo duże banki i instytucje finansowe uciekały od zachłannych, nieetycznych i ryzykownych zachowań. Nadszedł czas, aby zastąpić nasze obecne systemy finansowe nowym modelem, który zawsze działa w najlepszym interesie społeczności.
Firma ta aktualnie posiada filie w Tel Awiw, Nowym Jorku, New Jersey czy też Londynie.

Platforma Celsius Network zapewnia członkom wybrane usługi niedostępne za pośrednictwem tradycyjnych instytucji. Naszym celem jest działanie jako katalizator zaburzeń finansowych w skali globalnej poprzez oferowanie usług, które wprowadzą kolejne 100 milionów ludzi do kryptowaluty.

Celsius Network to platforma kryptograficzna i portfel pożyczkowy, w której możesz zarabiać odsetki, pożyczać gotówkę i dokonywać płatności w Blockchain.

Program Poleceń, Polecaj Zarabiaj, Program Partnerski, Program Afiliacyjny
Celsius

Za pośrednictwem programu Poleć znajomemu w sieci Celsius jesteś uprawniony do odebrania bonusu w postaci 20$ (~80PLN)

Za każdą osobę poleconą otrzymasz 20$ nagrody od platformy Celsius. Zupełnie za darmo.

Odbierz
Nagrodę, Bonus, Premie, Darmowe Krypto, Darmowe Pieniądze
od Celsius Network

Należy pamiętać, że kodów polecających nie można stosować do wcześniej utworzonych kont, kod należy wprowadzić przed utworzeniem konta. Naciśnij „Masz kod polecający?” pod przyciskiem Utwórz konto, aby wprowadzić kod polecający.

🎯1. Rejestrujemy się przez link polecający –
👇👇👇
ZAREJESTRUJ SIĘ TUTAJ

Lub używamy kodu przy rejestracji – 14783679fb

Po wprowadzeniu poprawnego kodu polecającego zobaczysz ekran potwierdzenia i możesz kontynuować tworzenie konta.

KOD POLECAJĄĆY

🎯2. Rejestracja wymaga KYC (dowód/paszport/prawo jazdy)

🎯3.

Wpisujemy kod  GOLD20

Przy depozycie 200$ i więcej zgarniacie w sumie 40$ 

Przy mniejszym depozycie od 10$  zadziała jedynie kod START i dostaniecie 10$

Kod wpisujemy przed depozytem 

 Wykonujemy depozyt na minimum 200$ – polecamy robić depozyt w kryptowalucie USDT (Tether) – macie pewność, że nie stracicie na kursie.

kolejne 25$ Za kolejny depozyt i wpisanie kodu DNS

Wpisujemy kolejny kod DNS 

Robimy kolejny depozyt 200$

Bonus otrzymamy po 30 dniach, depozyty należy utrzymać 30 dni. W sumie 65$!

Przy depozycie 400$ i więcej zgarniacie w sumie 65$

Przy mniejszym depozycie od 10$  zadziała jedynie kod START i dostaniecie 10$

 

Instrukcja szybkiego depozytu z giełdy Binance na Celcius Network
👇👇👇
https://bit.ly/37bDUBi

🎯4. Bonus pojawi nam się automatycznie w historii transakcji i odblokuje się po 30 dniach. (W tym czasie nie możemy wypłacić depozytu, ponieważ jeśli to zrobimy bonus zostanie anulowany)

*** Nagroda za polecenie zostanie zablokowana na 30 dni, po czym zostanie odblokowana. Jeśli środki zostaną wycofane z konta w ciągu 30-dniowego okresu blokady, nagroda zostanie anulowana i nie będzie możliwości jej ponownego odebrania.

Bonus wypłacamy na dowolne konto.

______________________

(OPCJONALNIE)
***KODY z dniem 4.07 NIEAKTUALNE
Sprawdź dostępne dodatkowe kody, które można wykorzystać jednak zalecam wykonać je dopiero po głównym, pierwszym zadaniu z instrukcji.

Wszystkie kody promocyjne wpisz w sekcji “Profil

– GAIN50 – dodatkowe 50$ przy wpłacie 500$ i przetrzymaniu 30 dni
– CERTIFIED50 – dodatkowe 50$ przy wpłacie 500$ i przetrzymaniu 30 dni
– HELLO50 – dodatkowe 50$ przy wpłacie 500$ i przetrzymaniu 30 dni
– GAIN10 – dodatkowe 10$ przy wpłacie 100$ i przetrzymaniu 72h
– CERTIFIED10 – dodatkowe 10$ przy wpłacie 100$ i przetrzymaniu 72h
– HELLO10 – dodatkowe 10$ przy wpłacie 100$ i przetrzymaniu 72h
– NEWHOME – dodatkowe 10$ przy wpłacie 500$ i przetrzymaniu 72

Celsius Network
Dzieli się przychodami

Celsius Network dzieli co najmniej 80% swoich przychodów ze społecznością Celsjusza w formie tygodniowych wypłat odsetek. Wszyscy użytkownicy zarabiają do 10% *.


Jak tylko wpłacisz swoje krypto (minimum 1 $), Celsius Network wypłaca Ci do 10% odsetek od wszystkich Twoich zasobów kryptograficznych , które są wypłacane w każdy poniedziałek.

Czym jest
CelPay?, Celsius Pay?

CelPay sprawia, że wysyłanie i odbieranie kryptografii jest szybsze i łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej!

Celsius Pay nie pobiera żadnych opłat za swoje usługi , co oznacza brak opłat za wypłatę, żadnych opłat depozytowych, żadnych opłat transakcyjnych, żadnych opłat za wcześniejsze zakończenie umowy i żadnych opłat początkowych.

Aby dokonywać płatności między znajomymi, możesz błyskawicznie wysyłać i odbierać kryptowaluty za pomocą CelPay w aplikacji.

Token
- A co to takiego?

CEL to token narzędziowy w aplikacji, który zapewnia członkom Celsjusza wyłączny dostęp do najlepszych usług finansowych dla kryptowalut. Uzyskaj lepsze stopy procentowe, status priorytetowy, członkostwo w społeczności i wiele więcej – już dziś!

Zarabiaj na
Złocie
- Celsius Network

Platforma
Celsius Network, Celsius
Posiada świetny zespół

CEO – Alex Mashinsky

Alex jest jednym z wynalazców VOIP (Voice Over Internet Protocol) z fundamentalnym patentem z 1994 roku i obecnie pracuje nad technologią MOIP (Money Over Internet Protocol). Wydano ponad 35 patentów dla Alexa dotyczących wymiany, protokołów VOIP, przesyłania wiadomości i komunikacji. Jako seryjny przedsiębiorca i założyciel siedmiu startupów z Nowego Jorku Alex zebrał ponad 1 miliard dolarów i odszedł ponad 3 miliardy dolarów. Alex założył dwa z 10 najlepszych nowojorskich wyjść wspieranych przez venture od 2000 roku: jedna z jego pierwszych firm, Arbinet, debiutowała w 2004 roku z kapitalizacją rynkową wynoszącą ponad 750 milionów dolarów; a inne przedsięwzięcie, Transit Wireless, zostało wycenione na 1,2 miliarda dolarów w momencie wyjścia. Alex otrzymał wiele nagród za innowacje, w tym dwukrotnie nominowany przez E&Y jako przedsiębiorca roku w latach 2002 i 2011; Najlepszy przedsiębiorca Crain 2010; prestiżowy medal 2000 Albert Einstein Technology; oraz Technology Foresight Award for Innovation (prezentowane w Genewie na Telecom 99). Jako jeden z pionierów internetowych giełd, Alex jest autorem patentów obejmujących aspekty Smart Grid, giełdy reklam, Twitter, Skype, App Store, koncepcję streamingu Netflix i wielu innych popularnych firm internetowych. Ponadto historia zbierania funduszy przez Arbineta została przedstawiona jako studium przypadku w 2001 roku przez Harvard Business School.


Więcej szczegółów
SUPPORT, POMOC, FAQ
Celsius Network

Odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania znajdziesz w tym LINKU lub przycisku poniżej.

Czy to bezpieczne?
Celsius Network

Celsius Network współpracuje z BitGo, aby zabezpieczyć Twoje zasoby przechowywane w zimnych portfelach firmy. BitGo zapewnia do 100 milionów dolarów ubezpieczenia tych aktywów, pokrywając wszelkie straty. To całkiem bezpieczne

Potrzebujesz
Gotówki?, Krypto?

Zdobądź potrzebną gotówkę po stawkach, na które zasługujesz.

Jeśli kiedykolwiek potrzebujesz gotówki i nie chcesz sprzedawać swoich monet, możesz natychmiast pożyczyć dolary amerykańskie za krypto, zaczynając od 4,95% bez żadnych opłat.

Podobne
Promocje, Airdropy, Rozdania, Premie

5/5

Powrót do Strony Głównej
👇👇👇

Ten post ma jeden komentarz

Dodaj komentarz

Celsius Network – 20$ bonus oraz 20$ polecenie – Możliwość odebrania aż 200$ nagrody