BlockFi – Zgarnij darmowe 10$ w Bitcoin oraz 10$-20$ za polecenie!

5/5

BlockFi - Premia Bitcoin o wartości 10 $ - Mega akcja!

O co chodzi w promocji Blockfi?

BlockFI oferuje od 10 $ do 20$  bonusu na start (premia w postaci BTC dla nowych użytkowników). Wystarczy sama rejestracja, weryfikacja oraz depozyt o wartości min. 100$ oraz przetrzymanie depozytu do dnia wypłaty. Bonus otrzymujemy w następnym dniu wypłat. 
Ale to nie wszystko! Kiedy uzyskamy 5 zaproszonych osób otrzymasz mega prezent, ponieważ w ramach podziękowania za współpracę aktywujesz tym samym 20$ bonusu za polecenie. Czyli pierwsze pięć zaproszonych osób to 5 x 10$, a już od szóstej osoby będzie liczone 1 x 20$. Świetnie co?

BlockFi to super okazja, aby podjąć swoje pierwsze kroki w zarabianiu przez internet. Dodatkowo posiadać portfel kryptowalutowy, który jest w pełni zsynchronizowany z naszym kontem Blockfi. 

BlockFi - Czym charakteryzuje się aplikacja?

BlockFi to prywatna platforma pożyczkowa z siedzibą w Nowym Jorku, założona w 2017 roku.

Platforma ta to łączenie światów tradycyjnych finansów i kryptografii.

Główne usługi BlockFi: pożyczki i rachunki odsetkowe Dwie główne usługi świadczone przez BlockFi to rachunki odsetkowe i pożyczki kryptograficzne. Mówiąc najprościej, BlockFi umożliwia użytkownikom zarabianie odsetek od ich kryptowaluty, a także zarabianie USD bez konieczności sprzedaży tej waluty za pośrednictwem zabezpieczonych pożyczek. Jest to jedna z pierwszych firm, która łączy tradycyjne zarządzanie finansami z kryptowalutą. Obecnie BlockFi oferuje konto odsetkowe od kryptowaluty i pożyczkę zabezpieczoną kryptowalutą.

W szczególności BlockFi koncentruje się na zasobach kryptowaluty. W większości aktywa te obejmują Litecoin, Bitcoin i Ethereum. Niektóre aktywa BlockFi obejmują także stablecoins oparte na USD, takie jak GUSD lub USDC.

Zamiana Krypto - Krypto

BlockFi obsługuje również handel kryptowalutami. Oznacza to, że możesz zamieniać dowolne aktywa bieżące w depozycie w BlockFi na inne aktywa, które obsługują. Na przykład, jeśli masz Litecoin w depozycie w BlockFi, możesz wymienić go na Ethereum za niewielką opłatą. Możesz handlować między wszystkimi obsługiwanymi aktywami:

  • Bitcoin (BTC)
  • Ethereum (ETH)
  • Litecoin (LTC)
  • Paxos (PAX)
  • Coinbase dollars (USDC)
  • Gemini dollars (GUSD)

O zespole zarządzającym BlockFi - zdań kilka

Zespół zarządzający BlockFi ma dziesięciolecia doświadczenia w tradycyjnym świecie usług finansowych i bankowości, a firma twierdzi, że stosuje konserwatywne podejście do regulacji, które zapewni jej zrównoważony długoterminowy wzrost i ekspansję. Założyciel i CEO Zac Prince ma doświadczenie na stanowiskach kierowniczych w wielu odnoszących sukcesy firmach technologicznych. Przed założeniem BlockFi kierował zespołami ds. Rozwoju biznesu w Orchard Platform, brokerem-dealerem i RIA w sektorze pożyczek online oraz Zibby, pożyczkodawcą internetowym. Współzałożyciel i wiceprezes ds. Operacyjnych Flori Marquez ma doświadczenie w zarządzaniu alternatywnymi produktami kredytowymi. W branży pożyczek na rynku pomogła zbudować, skalować i zoptymalizować portfel o wartości 125 mln USD dla Bond Street (przejęty przez Goldman Sachs). Jako dyrektor ds. Zarządzania portfelem, Flori zarządzał wszystkimi operacjami od momentu powstania do niewypłacalności i sporów sądowych. Rene Van Kesteren, dyrektor ds. Ryzyka, spędził ponad 15 lat w BAML jako dyrektor zarządzający ML Professional Clearing / Prime Brokerage. W tym czasie zbudował platformę pożyczek strukturyzowanych kapitałowo, w tym ramy dotyczące ryzyka i zgodności z przepisami. Przed BAML Rene pracowała jako inwestor na instrumenty pochodne na akcjach w pionie strategicznych inwestycji ilościowych firmy Caxton.

Zdeponuj krypto na swoim koncie BlockFi, aby zacząć zarabiać odsetki.

Konta odsetkowe BlockFi Konto odsetkowe BlockFi umożliwia użytkownikom pełne wykorzystanie kryptowaluty poprzez pożyczenie jej BlockFi według stałej stawki rocznej. Użytkownicy, którzy już od dłuższego czasu przechowują swoje kryptowaluty bez zainteresowania sprzedażą swoich funduszy, mogą odnieść z tego pewne korzyści, ponieważ mogą w międzyczasie wygenerować dodatkowe fundusze. Z jednej strony roczne odsetki są dość dobre. Konta te są również wspierane przez wiele uznanych i renomowanych postaci w świecie kryptowalut, i umożliwia użytkownikom łączenie ich zarobionych odsetek. Z drugiej strony wciąż rozmawiamy o małej firmie, która rozpoczęła działalność w 2019 roku. Obsługują one tylko Bitcoin, Ether i Litecoin dla kont odsetkowych.

Pożyczki BlockFi

Pożyczki BlockFi Jednym z atutów BlockFi jest jego prostota. Framework BlockFi jest bardzo przyjazny dla użytkownika, a proces zatwierdzania aplikacji jest bardzo bezpośredni i niezwykle szybki. Nie ma potrzeby sprawdzania wiarygodności kredytowej, ponieważ oczywiście używamy tutaj kryptowaluty jako zabezpieczenia. To dobra rzecz – wiąże się to z mniejszym ryzykiem, a proces decyzyjny jest znacznie szybszy bez żadnych ulg kredytowych. Jednak użytkownicy spoza USA zgłaszali problemy z funkcjonalnością pożyczki.

Jakie są stawki?

Obecna minimalna kwota pożyczki wynosi 5000 USD. Oprocentowanie będzie zależeć od kwoty „LTV” lub „Pożyczki do wartości”.

50% LTV ma stopę procentową 9,75% RRSO
35% LTV ma stopę procentową 7,9% RRSO
20% LTV ma stopę procentową 4,5% RRSO.

Wszystkie pożyczki są objęte 2% opłatą początkową.

Co to wszystko znaczy? Co to jest LTV? „LTV” oznacza „pożyczkę do wartości” i jest współczynnikiem służącym do ustalenia, ile zabezpieczeń złożyłeś na pożyczkę.

Na przykład, jeśli weźmiesz pożyczkę w wysokości 10 000 USD z 50% LTV, odłożysz wybraną przez siebie monetę w wysokości 20 000 USD. Oprocentowanie tej pożyczki wyniesie 9,75%, a opłaty za udzielenie kredytu w wysokości 2% również będą dobrze. Przybliżona RRSO wynosiłaby zatem 11,75%

Łączna kwota zwrotu wyniósłaby 11 175 USD.

W tym momencie otrzymasz z powrotem swoje 20 000 $ kryptografii.

Trudno byłoby znaleźć podobną pożyczkę na mniej niż 13% RRSO.

Pamiętaj, że możesz zmniejszyć zainteresowanie (nawet o połowę), wybierając niższy LTV. Będziesz jednak musiał odłożyć więcej kryptowalut jako zabezpieczenie.

Oto piękno Blockfi:

Tanie pożyczki
3 poziomy zabezpieczeń do wyboru
Szybki proces składania wniosków i zatwierdzania
Rozsądna minimalna kwota pożyczki 5000 USD
Niestety szkoda, że BlockFi obsługuje tylko trzy waluty

Czy pożyczki są oprocentowane?

Czy tylko odsetki od kredytu? Tak, pożyczki BlockFi są oprocentowane. Oznacza to, że użytkownicy BlockFi muszą płacić odsetki tylko podczas miesięcznych płatności ryczałtem na koniec miesiąca. Tak długo, jak płacisz odsetki, możesz utrzymywać pożyczkę otwartą tak długo, jak chcesz.

UWAGA: Istnieją specjalne zagrożenia dla tych pożyczek, których nie zobaczysz w przypadku tradycyjnych pożyczek z banków. Ponieważ zabezpieczenie ustanowione dla tej pożyczki jest niestabilnym aktywem spekulacyjnym, pożyczka może zostać wezwana do uzyskania marży. Oznacza to, że jeśli cena monety, którą umieścisz jako zabezpieczenie, spadnie na wartości, stracisz część lub całość zabezpieczenia po spłacie pożyczki. Jeśli cała pożyczka jest wezwana do uzupełnienia depozytu zabezpieczającego, nie będziesz już więcej winien pieniędzy, ale nie będziesz w stanie odzyskać swoich monet. Miej to na uwadze, jeśli planujesz płacić tylko odsetki i utrzymywać pożyczkę otwartą przez długi okres czasu. Im dłużej pożyczka jest otwarta, tym większe ryzyko znacznego ruchu cen, który zlikwiduje twoją pozycję.

Promocja BlockFi - Jak odebrać bonus - Instrukcja krok po kroku

❌1. Załóż w pełni darmowe konto w BlockFi:

Odbierz 10 $ bonusu od BlockFi  – KLIKNIJ

Bardzo ważne, aby skorzystać z polecenia powyżej – inaczej nie otrzymasz bonusu.

Uwaga! Nie używaj polskich znaków.

——💲💲💲💲💲💲💲💲💲💲💲——

❌ 2. Rozpocznij rejestrację po włączeniu linku wyżej. Wpisz swoje imię i nazwisko (bez polskich liter). Podaj kraj zamieszkania oraz potwierdź, że nie jesteś podatnikiem w USA (jeżeli nie jesteś). Następnie zatwierdź regulaminy i ustal hasło oraz potwierdź swój e-mail. Pamiętaj o edytowaniu daty urodzin 🙂

Rejestracja jest banalnie prosta, dlatego w razie problemów zapraszam TUTAJ

——💲💲💲💲💲💲💲💲💲💲💲——

❌ 3. Po udanej rejestracji i weryfikacji zaloguj się i kliknij “+DEPOSIT”, a następnie wybierz dogodną metodę. Depozyt można robić albo w kryptowalutach, albo tradycyjny przelew. Może być z Revolut, waluta USD, kraj Stany Zjednoczone. Szczegóły do przelewu na zdjęciu poniżej.

UWAGA: do każdego przelewu otrzymujecie  unikalny PIN, który należy podać w notatce podczas przelewu

BlockFi -
FAQ❓, Najczęściej zadawane pytania i Odpowiedzi❔

Kiedy i gdzie otrzymam bonus 10$/20$  od BlockFi

Bonus dla nowych użytkowników otrzymasz na swoje konto na platofrmie BlockFi w ciągu maksymalnie 30 dni po dokonaniu rejestracji za pośrednictwem linku referencyjnego, a następnie poprawną weryfikację tożsamości i wpłacie 100$.

Ile oczekuje się na weryfikację konta w Blockfi.com?

Weryfikacja konta w Blockfi jest banalnie prosta. Należy podać podstawowe dane, zdjęcie dokumentu (dowód, paszport, prawo jazdy) – do wyboru jedno z wyżej wymienionych. Czas oczekiwania to kilka minut.

Co muszę zrobić, aby otrzymać bonus?

Założyć konto, zweryfikować je, przelać (zdeponować) 100$ w krypto lub USD (może być  z REVOLUT / MONESE / N26)

Dlaczego muszę wypełnić KYC?

Poznaj swojego klienta” lub KYC jest standardową praktyką dla firm oferujących usługi finansowe i jest ważną warstwą, aby zapobiec praniu pieniędzy i wyeliminować złe podmioty na platformie.

BlockFi spełnia najwyższe standardy i bardzo poważnie podchodzi do Zgodności w celu zapewnienia najlepszych usług naszym klientom.

Kontakt z supportem BlockFi

https://help.blockfi.com/knowledge/kb-tickets/new

Ile możesz zarobić rocznie?

Zależy to znacznie od tego, ile zainwestujesz. Według BlockFi możesz zarobić do 8,6% rocznie na swojej krypto-walucie. Na przykład, jeśli zdeponujesz 10 000 stablecoinów na swoim koncie odsetkowym BlockFi, możesz zarobić do 860 $.

Dodatkowe informacje:

Po zaproszeniu 5 osób następuje odblokowanie systemu poleceń, w którym otrzymasz nie 10, a 20$ za każdą kolejną osobę poleconą.

Aplikacje 🤑, Bonusy 💰, Promocje💸 , Okazje
podobne do - BlockFi

Poniżej zestaw podobnych aplikacji do BlockFi

Background Heading

Lista dostępnych aplikacji do zarabiania przez internet

dostępna poniżej
5/5

Czy to coś kosztuje
❓, ❓❓, ❓❓❓

Oczywiście, że nie. Wszystko jest za darmo.
Jedynymi kosztami są koszty transakcyjne oraz limity nałożone na podstawowe konto.
Maksymalna tygodniowa wypłata w USD to 1 milion dolarów, także bez obaw, na pewno zmieścicie się w limitach 🙂

Szczegóły poniżej oraz TUTAJ

WALUTALIMITOPŁATY/PROWIZJE
BTC100/7dni 0,0025 BTC
ETH5 tys./7dni - 0,0015 ETH
LTC10 000/7dni0,0025 LTC
STABLECOIN (USD, USDC, GUSD)1 mln/7dni 0.25$

Jak zamknąć konto?

Wystarczy zalogować się, następnie wejść na stronę TUTAJ oraz złożyć wniosek “DELETE ACCOUNT”

Czy
Promocja, Aplikacja, Firma
jest bezpieczna? ☢ - opinie

👇👇👇

Czy to jest ubezpieczone?

 BlockFi nie jest ubezpieczony w tradycyjnym tego słowa znaczeniu, ale ich opiekunem jest Gemini. Oznacza to, że Twoje zasoby kryptowaluty nie są przechowywane w BlockFi, ale w Gemini. Ta firma została stworzona przez słynnych bliźniaków Winklevoss (z Facebooka, a raczej sławy ConnectU) i jest uważana za jedną z najbardziej regulowanych firm kryptograficznych na świecie. Mówiąc prościej, wiedzą, co robią…

Reasumując:
Czy BlockFi jest ubezpieczony? Podczas gdy BlockFi działa z jednymi z najlepszych zabezpieczeń kryptograficznych na świecie (Gemini Custody), BlockFi nie jest ubezpieczony. W rzeczywistości ich strona internetowa faktycznie stwierdza, że „twoje konto odsetkowe Crypto nie jest kontem czekowym ani oszczędnościowym i nie jest objęte ubezpieczeniem od strat”. Już samo to może oznaczać znaczne ryzyko związane z produktami, które oferuje BlockFi. Przed nurkowaniem w tej firmie zalecamy przeprowadzenie badań na platformach podobnych do tej platformy, które oferują ubezpieczenie w jakiejś formie. Może to nie stanowić problemu dla Ciebie, jeśli nie jesteś szczególnie naciskany na tradycyjne ubezpieczenie – w końcu mamy do czynienia z dość nietradycyjną branżą.

Background Heading

Potwierdzenia wypłaty bonusu z BlockFi

screeny oraz wideo poniżej
5/5
5/5

👇👇👇

📑
Regulamin, Zasady, Polityka
promocji 📑

👇👇👇

Dodaj komentarz

BlockFi – Zgarnij darmowe 10$ w Bitcoin oraz 10$-20$ za polecenie!