Bitpanda – 15€ za depozyt 25€ + 10€ polecenie – Giełda Kryptowalutowa

5/5

BitPanda - 15 euro premii za rejestrację oraz program poleceń - Genialna promocja!

O co chodzi w promocji Bitpanda?

Austriacka giełda BitPanda daje Tobie na sam początek premię w wysokości 10 euro(bonus przyznawany tylko nowym użytkownikom) oraz dodatkowe 5 euro za wykonanie Quizu składającego się z raptem 15 pytań. Ilość podejść do quizu – nieograniczona. Można próbować do skutku, dlatego nie musimy się o nic martwić

Dodatkowo giełda oferuje program poleceń, w którym za skutecznie zaproszonego przyjaciela otrzymasz bonus w postaci 10 euro oraz Twój przyjaciel. (10 euro Ty i 10 euro osoba zaproszona)

Bitpanda to renomowana giełda służąca do kupowania, sprzedawania i przechowywania kryptowalut. Wiedeńska firma Bitpanda GmbHz z siedzibą w Austrii obsługuje ponad milion użytkowników, którzy mogą natychmiastowo kupować monety bezpośrednio od Bitpandy ze stałą niską prowizją. Warto wspomnieć, że za pomocą giełdy można inwestować w złoto i srebro (również za pomocą kryptowalut).

Użytkownicy na całym świecie mogą używać Bitpandy do sprzedaży kryptowalut, z określonymi opcjami wypłaty w zależności od używanej waluty. Możliwość kupowania kryptowalut na Bitpandzie jest zarezerwowana dla europejskich użytkowników w regionie SEPA. Dotyczy to większości państw członkowskich UE oraz Liechtensteinu, Islandii, Szwajcarii, Norwegii, Monako i oczywiście Polski.

BitPanda 🐼 - Czym charakteryzuje się aplikacja?

Bitpanda jest jedną z wiodących giełd kryptowalut w Europie, oferującą bezpieczny dostęp do kupna lub sprzedaży kryptowalut o każdej porze dnia. Ta platforma istnieje od 2014 roku, zachowując dobrą reputację przez lata.

Platforma oferuje również obszerną listę obsługiwanych kryptowalut, więc powinieneś być w stanie znaleźć tę, którą chcesz kupić lub sprzedać.

Bitpanda jest całkowicie zautomatyzowana. Oznacza to, że jak tylko platforma potwierdzi płatność, kryptowaluta zostanie automatycznie wysłana do kupującego. Bitpanda wymienia ten proces jako jeden z powodów, dla których jest w stanie zapewnić klientom szybką i wysokiej jakości obsługę.

Zgodnie z informacjami na stronie Bitpanda ma na celu uczynienie procesu kupowania i sprzedawania kryptowalut, takich jak Bitcoin, tak szybko, łatwo i bezpiecznie, jak to możliwe.

Zespół inżynierów platformy stale optymalizuje i rozszerza usługi, aby zapewnić, że firma osiągnie ten cel i pozostanie liderem w zakresie europejskich giełd detalicznych kryptowaluty.

Ponadto Bitpanda obejmuje pełną integrację portfela dla wszystkich zbywalnych aktywów dla wygody swoich klientów. Platforma ma również najnowocześniejszy system bezpieczeństwa i wiodący w branży system AML / KYC.

Ogólnie rzecz biorąc, Bitpanda jest wygodny w użyciu i bardzo prosty, zapewniając pełną kontrolę nad swoim portfelem w najszybszej i najłatwiejszej zamianie na kryptowalutę. Możesz uzyskać dostęp do platformy i kupować lub sprzedawać kryptowalutę 24/7 dzięki w pełni zautomatyzowanemu systemowi zamówień i wysokiej klasy serwerom.

 

bitpanda-logo-testuj-zarabiaj

Promocja BitPanda - Jak odebrać bonus - Instrukcja krok po kroku

❌1. Załóż w pełni darmowe konto w BitPanda:

Odbierz 30 EUR bonusu od BitPanda 🐼  – KLIKNIJ

Bardzo ważne, aby skorzystać z polecenia powyżej – inaczej nie otrzymasz bonusu.

Uwaga! Nie używaj polskich znaków.

——💲💲💲💲💲💲💲💲💲💲💲——

❌ 2. Rozpocznij rejestrację po włączeniu linku wyżej. Wpisz swoje imię i nazwisko (bez polskich liter), adres email, hasło. Podaj kraj zamieszkania oraz potwierdź rejestrację.. Następnie zatwierdź regulaminy i ustal hasło oraz potwierdź swój e-mail. Wybierz

——💲💲💲💲💲💲💲💲💲💲💲——

❌ 3. Wybierz “Bitpanda Platform”, następnie wybierz “Savings”,
Jeśli jesteś zatrudniony wybierz “employed”, jeśli uczniem/studentem “student”.
Wybierz personal account i wybierz  następnie:
-Up to. 10.000 EUR
-Up to 20.000 EUR
-Up to 10.000 EUR

Potwierdź klikając “OK” lub “Verify your account”.
Wpisujemy dane adresowe, Wybieramy “Identify Card” – Kraj: Poland
-język: English – kliknij kontynuuj.

Następnie -“Start Light Verification”  

UWAGA!! 

Nie ma video-weryfikacji takiej jak na Bitwala. Weryfikacja jest bardzo podobna jak do Monese. 

Wystarczy powiedzieć 3 cyfry do kamery i to wszystko! 

Zaraz po udanej weryfikacji przejdź do pkt. 6 poniżej

——💲💲💲💲💲💲💲💲💲💲💲——

❌ 6

a) Zaloguj się do aplikacji (👈jeśli jeszcze nie masz – kliknij na słowo “aplikacji”.)

b) Wykonaj depozyt min. 25 EUR na dane podane w zakładce – “Wallets”:

Szukamy EUR – klikamy “Deposit” – kwota – przelew SEPA ( do depozytu polecam N26 lub Bnc10, ponieważ BitPanda nie przyjmuje płatności od Revolut lub Monese.

(jeśli chcemy bonus w 5 minut możemy zrobić depozyt za pomocą karty visa/mastercard, tylko prowizja za depozyt wyniesie 1.5% = co przy 25 euro depozytu da nam ~0.38 euro centa, co w przybliżeniu daje – 1,7 zł.

——💲💲💲💲💲💲💲💲💲💲💲——

❌ 7. Po otrzymanym depozycie wejdź w aplikację i wejdź w drugą zakładkę od lewej “ikona portfela” – “Portfolio”
I odszukaj, np. “TRX Wallet” – następnie kliknij Buy – i kup za cały kapitał, który zdeponowałeś.

Następnie wejdź  ponownie w “TRX Wallet”, i kliknij “Sell” – tak jak wyżej, sprzedaj całość. To wszystko!

💰💰💰 BRAWO 💰💰💰

W ciągu godziny maksymalnie bonus powinien pojawić się w walucie EUR na Twoim koncie.
1 ikona od lewej “strzałka rosnąca” – “funds” – EUR

🎥 Wideo Weryfikacja podobna jak do Monese ✅, ✅ Weryfikacja w Bitpandzie 🎥

UWAGA!! 

Nie ma video-weryfikacji takiej jak na Bitwala. Weryfikacja jest bardzo podobna jak do Monese. 

Wystarczy powiedzieć 3 cyfry do kamery i to wszystko! 


 

BitPanda -
FAQ❓, Najczęściej zadawane pytania i Odpowiedzi❔

Kiedy i gdzie otrzymam premię 10 euro od BitPanda.com?

Bonus dla nowych użytkowników otrzymasz na swoje konto w aplikacji lub na platformie BitPanda w ciągu maksymalnie godziny, po dokonaniu rejestracji za pośrednictwem linku referencyjnego, a następnie poprawną weryfikację tożsamości oraz wykonanie jednej transakcji kryptowalutowej kupno/sprzedaż (np. ETH, USDT, BTC,TRX)
Zalecam TRX lub USDT – ponieważ prowizja będzie najniższa.

Ile oczekuje się na weryfikację konta w Bitpanda.?

Weryfikacja konta w Bitpanda,  raczej czas oczekiwania na nią zależą od dostępności konsultantów. Zalecam weryfikowanie się we od godziny 7-14 rano bądź 21-24 wieczorem. W dni robocze czeka się średnio 5 minut, natomiast jeśli trafisz w otwartą linie, połączysz się w ciągu 1-2 minuty. Jeśli chodzi o Bitpande to nie słyszałem, aby ktokolwiek miał problem czasem oczekiwania.

Co muszę zrobić, aby otrzymać bonus?

Założyć konto, zweryfikować je, wykonać depozyt na min. 25 EUR (przelew polecam wykonać z N26 lub Bnc10) – kupić jedną kryptowalutę za cały depozyt oraz ją sprzedać. Za to zadanie otrzymasz 10 euro, jeśli chcesz zgarnąć dodatkowy bonus w postaci 5 euro zdaj na min. 80% Quiz na Bitpanda Academy. 

Jak dokonać wpłaty lub wypłaty na Bitpanda?

Proces dokonywania wpłaty lub wypłaty na konto Bitpanda lub z niego jest dość prosty. Aby dokonać wpłaty, przejdź do strony „Depozyt”, klikając odpowiedni przycisk na pasku nawigacyjnym, i wybierz odpowiedni portfel fiat na podstawie wybranej waluty. Wybierz dostawcę płatności, wprowadź kwotę i postępuj zgodnie z instrukcjami.

Jak handlować na giełdzie?

Podobnie jak wszystko inne na stronie BitPanda, kupowanie lub sprzedawanie kryptowaluty jest proste. Po zalogowaniu kliknij „Handluj” w prawym górnym rogu ekranu. Wybierz „Kup”, a następnie wybierz kryptowalutę, którą chcesz kupić, i wybrany portfel fiat. Wybierz ilość do zakupu i kliknij „Kup teraz”. Aby sprzedać, przejdź do tej samej strony „Handluj”, ale kliknij „Sprzedaj”. Stamtąd wybierz kryptowalutę i portfel fiat, wybierz kwotę i kliknij „Sprzedaj teraz”.

Dodatkowe informacje:

Jeśli zrobiłeś wszystko to w ciągu 15 minut powinieneś otrzymać e-mail z potwierdzeniem otrzymania bonusu.
Jeśli nie otrzymałeś – skontaktuj się ze mną – warunkiem jest założenie konta z mojego polecenia.
Depozyt wykonaj z N26 – (7.5 euro bonus za rejestrację oraz 15 euro za polecenie) lub Bnc10 – (aktualnie bez bonusu)

Aplikacje 🤑, Bonusy 💰, Promocje💸 , Okazje
podobne do - BitPanda

Poniżej zestaw podobnych aplikacji do BitPanda

Background Heading

Lista dostępnych aplikacji do zarabiania przez internet

dostępna poniżej
5/5

Czy to coś kosztuje
❓, ❓❓, ❓❓❓

Oczywiście, że nie. Wszystko jest za darmo.
Jedynymi kosztami są koszty transakcyjne oraz limity nałożone na podstawowe konto.
 
Szczegóły poniżej:

Po zweryfikowaniu konta dokładne limity wpłat i wypłat różnią się w zależności od waluty. W przypadku euro i płatności internetowych istnieje dzienny limit 10 000 EUR, miesięczny limit 300 000 EUR oraz całkowity limit 10 mln EUR dla depozytów z limitami wypłaty odpowiednio 100 000, 2 mln i 10 mln EUR.

Limity kart kredytowych wynoszą 2 500 EUR dziennie, 300 000 EUR miesięcznie lub 5 milionów ogółem. Limity wpłat i wypłat przelewów bankowych wynoszą 500 000 EUR dziennie, 5 milionów miesięcznie i 100 milionów ogółem.

Istnieją nieco inne limity dla USD, GBP i CHF, z których wszystkie można zobaczyć na stronie limitów BitPanda. Nie ma żadnych limitów handlowych. Pamiętaj, że pierwszy depozyt po weryfikacji ma dzienny limit w wysokości 2 500 EUR, który zwiększa się po złożeniu depozytu weryfikacyjnego.

Jak zamknąć konto?

Jeśli chcesz całkowicie usunąć swoje konto, daj nam znać, pisząc do nas za pośrednictwem zarejestrowanego adresu e-mail w Bitpanda. – Kontakt
Uwaga: najpierw sprawdź, czy na koncie pozostały jakieś środki i wypłać je, jeśli to konieczne. Po potwierdzeniu usunięcia nie wpłacaj więcej środków na swoje konto, ponieważ w przeciwnym razie depozyt nie zostanie zwrócony.

Czy
Promocja, Aplikacja, Firma
jest bezpieczna? ☢ - opinie

👇👇👇

Background Heading

Potwierdzenia wypłaty bonusu z BitPanda

screeny oraz wideo poniżej
5/5
5/5

👇👇👇

📑
Regulamin, Zasady, Polityka
promocji 📑

👇👇👇

Ten post ma 2 komentarzy

Dodaj komentarz

Bitpanda – 15€ za depozyt 25€ + 10€ polecenie – Giełda Kryptowalutowa
bitpanda-nagłówek-tell-a-friend-program-poleceń