Bank BNP Paribas – Konto Otwarte na Ciebie

Korzyści dla klienta(osoby rejestrującej się)

Warunki:
Zarejestruj się oraz złóż wniosek o otwarcie Konta osobistego z Kartą i dostępem do Bankowości elektronicznej, za pomocą Linka promocyjnego do 17.05.2020 r.

👇👇👇

ZAREJESTRUJ SIĘ TUTAJ

Za otwarcie Konta z Kartą w Promocji „Majowa premia”, Klient ma możliwość otrzymania nawet do 200 zł.

Co należy zrobić, aby otrzymać nawet 200 zł?
1) Po przystąpieniu do promocji otworzyć Konto Osobiste z Linku promocyjnego.
2) W czerwcu 2020 r. wykonać min. 4 Transakcje bezgotówkowe oraz otrzymać Wpływy na łączną kwotę min. 1000 zł = 100 zł. Nagroda zostanie przyznana w lipcu 2020 r.
3) W lipcu 2020 r. wykonać min. 4 Transakcje BLIK oraz otrzymać Wpływy na łączną kwotę min. 1000 zł = 100 zł. Nagroda zostanie przyznana w sierpniu 2020 r.

 

Prowizja naliczana za:
za otwarcie konta i minimum 1 płatność kartą w ciągu miesiąca od otwarcia konta przez nowego klienta. Nowy klient to osoba, która nie posiadała w banku konta w ostatnich 12 miesiącach.

Produkty BNP Paribas

Konto Otwarte na Ciebie to bezwarunkowo darmowy rachunek. Bank BNP Paribas proponuje jego posiadaczom aż 3 karty debetowe do wyboru, ale ja rekomenduję Kartę Otwartą na Dzisiaj, ponieważ możesz uniknąć związanej z nią opłaty 3 zł/miesiąc. Wystarczy, że wykonasz „plastikiem” tylko jedną transakcje bezgotówkową.

Dodatkowe szczegóły

Zwracamy uwagę, że w formularzu rejestracyjnym i wniosku o rachunek musisz podać te same dane kontaktowe (telefon i e-mail).

Nie spiesz się z rezygnacją z produktów otwartych w ramach tej akcji. Możesz to zrobić dopiero po otrzymaniu drugiej części nagrody.

Premia, którą zdobędziesz, jest zwolniona z podatku dochodowego, nie musisz jej wykazywać w rocznym zeznaniu podatkowym.

Promocja skierowana jest do nowych klientów. Lecz regulamin przewiduje bardzo krótki okres karencji. Za nowego klienta uznaje się każdą osobę, która nie posiadała rachunku bieżącego w BNP Paribas w ciągu 12 miesięcy poprzedzających przystąpienie do oferty.

Szczegółowa instrukcja:

1.Do 17 maja zarejestrować się ze specjalnego zaproszenia, a następnie złożyć wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą  i usługami bankowości internetowej

Trzeba to zrobić poprzez link, który zostanie wygenerowany po zarejestrowaniu się na stronie promocji.

W trakcie wypełniania formularza należy załączyć zdjęcia lub skany dowodu osobistego oraz wyrazić odpowiednie zgody (tylko te wymagane).

Uwaga! Dane we wniosku muszą się zgadzać z tymi podanymi w formularzu przystąpienia do promocji.

2. Do 5 czerwca zawrzeć umowę.

Następuje to poprzez podanie kodu z otrzymanego z banku SMS-a. Do tego dnia trzeba też aktywować kartę. Kurier dostarczy ją w ciągu kilku dni od zawarcia umowy. Aby aktywować konto musimy nadać kod PIN do karty.

3. W czerwcu: wykonać min. 4 transakcje bezgotówkowe na dowolną kwotę i zapewnić wpływy na konto łącznie min. 1000 zł

Ten etap nagradzany jest pierwszym 100-zł bonusem.

4. W lipcu: zrealizować 4 transakcje Blik i zapewnić wpływy na konto łącznie min. 1000 zł

Czynności te nagradzane są kolejnym 100-zł bonusem.

UWAGA

BNP Paribas jako transakcje bezgotówkowe akceptuje „normalne” płatności kartą wykonane np.  w sklepach, marketach, na stacjach paliw, w internecie itp.  Nie są akceptowane wszelkie “ułatwiacze” np. płatności za pomocą systemów BLIK, PayU, Przelewy24, Dotpay, Blue Media jak również z kodami MCC 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829.

 

Dodaj komentarz