Atomic Wallet – 10 AWC ~ 28 PLN za rejestrację – BEZ KYC – program poleceń

Atomic Wallet
Co to takiego, Czym jest
?

Atomic Wallet jest wielowalutowym portfelem desktopowym, który umożliwia przechowywanie i zarządzanie ponad 300 kryptowalutami i tokenami.

Klucze prywatne są szyfrowane i przechowywane na urządzeniu należącym do użytkownika. Portfel Atomic oferuje także wersje na urządzenia mobilne.

Za pomocą portfela Atomic możesz nie tylko przechowywać swoje kryptowaluty, ale także dokonywać zakupu przy użyciu karty kredytowej, zamiany jednej krypto na drugą poprzez funkcję Atomic Swap czy też korzystać z możliwości staking-u na niektórych kryptowalutach.

* staking polega na otrzymywaniu nagród za przechowywanie kryptowalut na swoim portfelu 

Korzystanie z Atomic Wallet należy zacząć od pobrania aplikacji na komputer lub urządzenie mobilne. Następnie należy ustawić hasło do logowania i zapisać 12-wyrazowy seed służący do przywracania kopii zapasowej.

Firma Atomic została założona na początku 2018 roku przez Konstantina Gladycha, byłego CEO popularnej platformy wymiany Changelly, która obecnie jest jednym z partnerów Atomic Wallet.

Bardzo ważne jest odpowiednie zabezpieczenie seeda, należy chronić go przed dostępem osób niepowołanych, bo jeżeli ktoś go przejmie, to uzyska dostęp do Waszych kryptowalut zgromadzonych na portfelu. Jednocześnie należy też samemu posiadać kilka kopii seeda, bo jeżeli nie będziecie posiadali kopii zapasowej, to w razie awarii możecie bezpowrotnie utracić dostęp do swoich kryptowalut.


Portfel atomowy jest teoretycznie całkowicie bezpieczny, o ile wykonujesz wszystko poprawnie. Jest to oprogramowanie typu open source, które znacznie zmniejsza ryzyko błędów lub ukrytych luk w oprogramowaniu, a krytyczne dane, takie jak hasła, są szyfrowane i przechowywane tylko lokalnie na twoim urządzeniu.

5/5

Instrukcja jak odebrać
Bonus, Tokeny, AWC, Kryptowaluty
?

Atomic Wallet Airdrop:
1. Pobierz portfel Atomic Wallet TUTAJ
2. Kliknij Create New Wallet i utwórz hasło.
3. Zapisz kopię zapasową 12 wyrazów.
4. Kliknij Ustawienia (prawy górny róg) i wybierz Airdrop.
5. Wpisz swój E-mail oraz kod (dodatkowe 5AWC)

1A96F7

6. Zweryfikuj swój adres E-mail.
7. Kliknij “Verify Me” w mailu, który otrzymasz.
8. Zdeponuj na swój Atomic Wallet min. 10$ w wybranej kryptowalucie z top200 coinmarketcap (np. Bitcoin, Etherum, Ripple. (ZALECAM TRON bo prowizja za przesył jest znikoma kilka groszy)

* Tokeny przyznawane są na początku każdego miesiąca.
10 AWC za rejestrację oraz 5 AWC za polecenie

Sprawdź aktualny kurs AWC

Dystrybucja nagród od Atomic Wallet będą wypłacane do 15 dnia następnego miesiąca. (tj. jeśli uczestniczyłeś w kwietniu, twoja nagroda zostanie wypłacona przed 15 maja). Proszę, nie próbuj nas oszukiwać. Mamy wyrafinowany system przeciwdziałający oszustwom do rozpoznawania fałszywych potencjalnych klientów. Zmotywowani potencjalni klienci nie są dozwoleni. Jeśli znajdziemy jakąś podejrzaną aktywność, nie wypłacimy nagród!

5/5

Podobne
Promocje, Airdropy, Rozdania, Premie

5/5

Powrót do Strony Głównej
👇👇👇

Dodaj komentarz

Atomic Wallet – 10 AWC ~ 28 PLN za rejestrację – BEZ KYC – program poleceń